سرمای شدید به جان سیمئونه افتاد/ روستوف «افسانه» شهر + عکس

سرمای شدید به جان سیمئونه افتاد/ روستوف «افسانه» شهر + عکس

هواداران تیم فوتبال روستوف به تیم‌شان لقب افسانه شهر را داده‌اند و این یکی از شعارهای اصلی‌شان در ورزشگاه است.

عکس شماره 1 ⇩

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم از روسیه، هواداران تیم فوتبال روستوف در دیدار تیم شان مقابل اتلتیکومادرید با شدت زیادی تیمشان را تشویق می کنند.

*هنگامی که سرود ویژه مسابقات لیگ قهرمانان اروپا پخش شد و بنر بزرگی که به شکل توپ در میانه میدان است به حرکت درآمد، هواداران حاضر در ورزشگاه بسیار هیجان زده شدند.

*هواداران اتلتیکومادرید حدود 100 نفر هستند که در نزدیکی جایگاه خبرنگاران صدای آنها شنیده نمی شود.

*در قسمتی از ورزشگاه و همزمان با شروع بازی بنری روی دست هواداران روستوف بلند شد که روی آن نوشته شده بود «legend's of the city». این اصلی ترین لقب هواداران به تیم شهرشان است که معنای «افسانه شهر» را می دهد.

*هنگامی که در دقیقه 2 بازی آنخل کوره آ موقعیت مناسبی را از یک قدمی دروازه از دست داد و شوت او به بیرون رفت، هواداران روستوف فریاد شادی کشیدند.

*دیه گو سیمئونه از ابتدای بازی به کنار خط آمد تا شاگردانش را هدایت کند که ابتدا عادی کنار خط ایستاده بود، اما هنگامی که متوجه سرمای هوا شد سریع دستانش را در جیب خود کرد و کمی هم عقب تر رفت تا از سرما در امان بماند.

در دقیقه 19 بازی موقعیت خوبی نصیب روستوفی ها شد که توپ در پشت محوطه جریمه به سردار آزمون رسید و این بازیکن هم اقدام به شوتزنی کرد، اما توپ او را اوبلاک مهار کرد. در این صحنه هم تیمی آزمون هم درخواست توپ کرد که موقعیت خوبی برای گلزنی داشت.

عکس شماره 2 ⇩
عکس   سرمای شدید به جان سیمئونه افتاد/ روستوف «افسانه» شهر + عکس

****ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد****

نگارش از: ژاله ح.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر به کاشانه رندان قدمی خواهی زد ««« »»» نقل شعر شکرين و می بی‌غش دارمسرمای شدید به جان سیمئونه افتاد/ روستوف «افسانه» شهر + عکس


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : ژاله ح.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : روستوف , سرمای , افسانه , سیمئونه

مطالب مرتبط