سروش فولاد؛ جنگ دل و دشنه

سروش فولاد؛ نبرد دل و دشنه

هافبک ملی پوش تراکتورسازی، نبردی حساس با فولاد خواهد داشت؛ دیداری پر از احساس و البته پر از کینه!

به گزارش "ورزش‌سه"، سروش رفیعی با پیراهن فولاد به فوتبال کشورمان شناسانده شد؛ هافبک شیرازی 3، 4 سال پیش در کنار بختیار رحمانی زوجی رویایی برای تیم تحت امر حسین فرکی ساخته بودند و آنقدر درخشیدند تا تیم را به قهرمانی رساندند. در آن زمان اما بازی رفیعی بیشتر به چشم می‌آید و به نوعی او زیر سایه کاپیتان سابق فولاد یعنی بختیار رحمانی واقع بود. رحمانی که اسیر معضلات خدمت سربازی شد، بازی سروش رفیعی بیشتر به نظر رسید. هافبک تکنیکی سابق فولاد تا پیش از این که معضلات خدمت سربازی به سراغش بیاید، اکران خوبی داشت و تیمی که بازیکنان زیادی را از دست داده بود را تا حد یک بالانشین نگه داشته بود.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩


رفتن او از فولاد به تراکتورسازی برای طی کردن خدمت سربازی، شرایط را برای رفیعی متفاوت کرد. سروش تراکتور اگرچه سال گذشته نیز مقابل فولاد (که از نظر عاطفی وابسته به آن است)، به میدان رفته؛ اما بازی فردا برای او متفاوت تر خواهد بود. این روزها که بحث طلاق رفیعی از فولاد داغ است، یک بحث اصلی درباره اش وجود دارد. مدیران باشگاه فولاد اعتقاد دارند از قرارداد سروش با فولاد، نیم فصل باقی مانده و او در پایان سربازی اش باید به اهواز برگردد؛ این در حالی است که هافبک تراکتور چنین موضوعی را قبول ندارد.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس سروش  فولاد؛ نبرد دل و دشنه


رفیعی در شرایطی فردا در مخلوط تراکتور مقابل فولاد قرار می گیرد که بسیاری از علاقه قلبی به تیم اهوازی خبر دارند؛ اما شاید با گفت و گو هایی که مسئولان تیم اهوازی درباره او به انجام رساندند، مسابقه ای انتقامی برای سروش به حساب آید. بازیکنی که نقش نقش می داری در نتایج تراکتورسازی داشته، بی تردید فردا سعی خواهد کرد خوب ترین اکران خود را به اجرا قرار بدهد و کاری کند تا بار دیگر قابلیتهایش را به مدیران فولاد نمایان کند.


*براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

تهیه از: سام ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای پادشه خوبان داد از غم تنهايی ««« »»» دل بی تو به جان آمد وقت است که بازآيیسروش فولاد؛ جنگ دل و دشنه


TT / 58 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : سام ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : فولاد , سروش , دشنه

مطالب مرتبط