سعداوی:بازیکنانم برای دیدار فردا لحظه شماری می کنند/سرمای هوای تبریز ما را اذیت نمی کند

سعداوی:بازیکنانم برای دیدار فردا لحظه شماری می کنند/سرمای هوای تبریز ما را اذیت نمی کند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خورستان گفت: هواداران تراکتورسازی عاشقانه این تیم را دوست دارند و سرخ‌پوشان در حال حاضر به قطب فوتبال ایران تبدیل شدند.

عکس   سعداوی:بازیکنانم برای دیدار فردا لحظه شماری می کنند/سرمای هوای تبریز ما را اذیت نمی کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت:فردا امیدوارم شاهد یک بازی تماشاگرپسند و جذاب باشیم که تماشاگران نیز از آن لذت ببرند. تراکتورسازی تیم خوبی است که پرافتخارترین مربی لیگ برتر را در رأس کادر فنی خود دارد و هواداران این تیم نیز تراکتورسازی را عاشقانه دوست دارند.

وی افزود:تراکتورسازی در حال حاضر به قطب فوتبال ایران تبدیل شده است. ما نیز برای دیدار فردا 4،5 بازیکن مصدوم داریم اما هیچ نگرانی از این بابت متوجه تیم ما نیست چون همه بازیکنانمان با تمام وجود آماده هستند و برای دیدار فردا لحظه شماری می کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خورستان خاطرنشان کرد:اولین ایده ای که برای بازی فردا داریم این است که گلی دریافت نکنیم و اگر موقعیت مناسبی به دست آوریم بتوانیم دروازه تراکتورسازی هم باز کنیم اما در هر صورت امیدوارم فردا تیم مان از لحاظ فنی کیفیت خوبی داشته باشد.

سعداوی در مورد بازگشت ساسان انصاری به تیم فولاد خوزستان گفت:فوتبال یک بازی تیمی است و یک بازیکن نمی تواند یک تنه تکلیف تیم را مشخص کند. همه بازیکنان ما بازیکنان بزرگی هستند و من از آنان رضایت کامل دارند.

وی درباره تعطیلات رقابت های لیگ برتر افزود:برخی از تیم ها برای رسیدن به اهداف خود نیازمند زمان هستند؛اما مهمترین فاکتور برای داشتن لیگ پویا این است که نظم داشته باشد.ما از وقفه های لیگ برتر استفاده کامل بردیم اما اینکه در هفته های گذشته به نتایج خوبی رسیدیم ما را مغرور نمی کند و ما به بازی های آینده فکر می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خورستان در مورد حضور غلامرضا باغ آبادی در این تیم به عنوان مربی گفت:کار اصلی تیم فولاد خوزستان بر عهده باغ آبادی است و او یک مهره ارزشمند به حساب می آید.ما برای یکدیگر دوستان خوبی هستیم و قدر باغ آبادی را می دانیم.

سعداوی با اشاره به سردی هوای تبریز خاطرنشان کرد:چندی پیش از باشگاه درخواست کردیم که 2 روز زودتر به تبریز بیاییم تا بتوانیم با شرایط و آب وهوای تبریز سازگار شویم که با این خواسته موافقت شد و ما در 2 روز گذشته تمرینات خوبی در تبریز برگزار کردیم که از این جهت هیچ مشکلی نداریم.

وی اظهار داشت:من از فرهنگ و فضای تبریز لذت می برم و خاطرات خوبی در این شهر دارم،امیدوارم فردا همه عوامل از هواداران تا کادر فنی 2 تیم فقط کار خود را انجام دهند تا همه از فوتبال لذت ببرند.

_______________________________

تهیه و تدوین : سيامك ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زهی همت که حافظ راست از دنيی و از عقبی
««« »»»
نيايد هيچ در چشمش بجز خاک سر کويت

سعداوی:بازیکنانم برای دیدار فردا لحظه شماری می کنند/سرمای هوای تبریز ما را اذیت نمی کند

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید