سعداوی: امیدوارم دست پُر تبریز را ترک کنیم/ کار سخت ما تازه شروع است

سعداوی: امیدوارم دست پُر تبریز را ترک کنیم/ کار سخت ما تازه شروع است

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، نقل کرد: فردا بازی سختی با تراکتورسازی در پیش داریم و امیدوارم دست پُر تبریز را ترک کنیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز، نقل کرد: مطمئنا فردا بازی سختی در پیش داریم. با این وجود امیدواریم بازی فردا خوشگل و تماشاگر پسند باشد. تراکتورسازی مربی بسیار خوبی دارد که اگه اشتباه نکنم امیر قلعه بدیعی پر افتخارترین مربی لیگ برتر است. تراکتورسازی از هواداران بسیار پرشوری بهره می برد و این تیم در سال های اخیر به یکی از قطب های فوتبال کشورمان مبدل شده است.

سرمربی فولادخوزستان تاکید کرد: امسال با توجه به سیاست هیأت مدیره تیم جوانی را به اندازه زیاد بومی تشکیل دادیم. در این شرایط برای رسیدن به مرز هماهنگی نیاز به تلاش و تمرین بیشتر داریم. با تمام مشکلاتی که جلو رو داشتیم به حالت خوبی رسیدیم.در دو بازی که نتیجه را واگذار کردیم استحقاق کسب موفقیت را داشتیم.
سرمربی فولاد خوزستان تأکید کرد: تمرینات خوبی را به اتمام رساندیم و حالت بسیار خوبی داریم. روند رو به رشدمان نیز مطلوب است.

وی با اشاره به رویارویی تیمش مقابل تراکتورسازی نقل کرد: بازی گیراای در پیش است و امیدواریم عملکردی داشته باشیم که همه صفا بکنند. انشاءالله بتوانیم دست پر از تبریز باز گردیم.
سرمربی فولاد خوزستان درباره محرومان و مصدومان تیمش نیز نقل کرد: چهار بازیکن ما به خاطر مصدومیت و سرماخوردگی قادر نیستند در این دیدار به میدان بروند اما نگران نیستیم چرا که سایر بازیکنان مان با تمام وجود در اختیار تیم هستند و برای بازی فردا لحظه شماری می کنند. همه بازیکنان مان تمام و کمال در اختیار تیم هستند.
وی نقل کرد: سیاستی که دنبال می کنیم این است که تمرکز و توان مان را بازی به بازی دنبال کنیم و می خواهیم کیفیت خوبی داشته باشیم. در وهله نخست به دنبال ایجاد ساختار خوب پاسداری ای و سپس دنبال فرصت های گلزنی هستیم.

سرمربی فولاد درباره آمار خوب ساسان انصاری در تیمش نقل کرد: فوتبال یک بازی گروهی است و اینشکلی نیست که یک بازیکن بتواند روند کل تیم را عوض کند. این بازیکن نیز عملکرد بسیار خوبی داشته و امیدوارم این روند خوب خود را ادامه دهد.
سعداوی اظهار کرد: اگه بخواهیم لیگ پویایی داشته باشیم باید نظم را در دستور کار خود گذاریم ولی این وقفه های امسال لیگ به تیم ما یاری رساند تا به حداکثر آمادگی برسیم و تفکراتی که از نظر فنی داشتیم را پیاده کنیم. نتایج خوب اخیرمان ما را به هیچ وجه مغرور نکرده و به نظرم کار سخت ما جدید شروع شده است.
وی درخصوص هوای خنک تبریز نیز نقل کرد: ما از باشگاه خواست کرده بودیم که در صورت امکان دو روز زودتر به تبریز بیاییم و خودمان را از نظر آب و هوایی با این شهر تطبیق دهیم و خدا را شکر این پیش آمد و دو روز است که تمرین های خوبی در این شهر به انجام میرسانیم.

سعداوی درباره عملکرد وحید طالب لو نیز نقل کرد: طالب لو دروازه بان پیشکسوتی است که در کنار سایر دروازه بانان عملکرد خوبی داشته و محیط رقابتی خوبی نگاه کن گلرهای ما به وجود آمد و فردا نیز هر کدام که آماده باشند در مخلوط قرار می گیرند.
سرمربی فولاد خاطرنشان کرد: دوست دارم فردا روزی باشد که همه از کادر فنی و داوری گرفته تا هواداران کار خودشان را بکنند و برآیند همه این ها صفا کردن همه از فوتبال باشد.

- پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست -

گردآوری توسط : شاهرخ ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خوش خرامان می‌روی چشم بد از روی تو دور ««« »»» دارم اندر سر خيال آن که در پا ميرمتسعداوی: امیدوارم دست پُر تبریز را ترک کنیم/ کار سخت ما تازه شروع است


TT / 80 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : شاهرخ ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تبریز
برچسب ها : سعداوی

مطالب مرتبط