سعداوی: قلعه تازه ای پرافتخارترین مربی کشورمان ایران است

سعداوی: قلعه نویی پرافتخارترین مربی ایران است

نعیم سعداوی، سرمربی فولاد، در نشست مطبوعاتی امروز از میزبانی خوب تراکتورسازی تشکر کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، سعداوی، که تیمش فردا یکی از اصلی ترین مسابقات این هفته را مقابل تراکتور امیر قلعه‌نویی به انجام خواهد رساند، از آمادگی خوب تیمش حرف زد.
مشروح صحبت‌های این مدافع راست سابق فوتبال کشورمان را در ادامه بخوانید:


قلعه‌نویی پرافتخارترین مربی لیگ است


اطمینان دارم فردا بازی خوبی را شاهد خواهیم بود و تماشاگران از نگاه کردن آن لذت می‌برند. ما با تیمی بازی می‌کنیم که سرمربی باتجربه‌ای در اختیار دارد. قلعه‌نویی به لحاظ آماری پرافتخارترین مربی ادوار لیگ برتر است. ما شرایط خوبی داریم و از هر جهت آماده دیدار با تراکتورسازی هستیم و امیدوارم فردا با یک بازی خوب و منسجم بتوانیم با دست پر به اهواز برگردیم.


با طالب‌لو و انصاری متحول شدیم


ما طالب لو، ساسان انصاری و چندین بازیکن دیگر افزودیم که شرایط خوبی را برای ما رقم زدند و از تعطیلات هم به نحو احسن بهره گرفتیم. در این شرایط مغرور نخواهیم شد.


4 بازیکن را در اختیار نداریم


چهار بازیکن ما به خاطر مصدومیت و سرماخوردگی، نمی‌توانند در این دیدار به میدان بروند؛ اما نگران نیستیم؛ چون سایر بازیکنان‌مان با تمام وجود در اختیار تیم هستند و برای بازی فردا لحظه‌شماری می‌کنند.


امیدوارم فردا از بازی صفا بکنیم


ما خواست کردیم دو روز زودتر به تبریز بیاییم که باشگاه تراکتورسازی با خواست ما موافقت کرد و دیروز هم تمرین خوبی را به انجام رساندیم. من از شهر تبریز خاطرات خوبی دارم و برای مردمان خونگرم تبریز آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم فردا از بازی صفا بکنیم. دوست دارم فردا، روزی باشد که همه کار خودشان را به انجام رسانند. بازیکن به فکر بازی خود باشد، طرفدار تیمش را تشویق کند و همگی از فوتبال صفا بکنیم.


ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد

تهیه از: بيدار ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گداخت جان که شود کار دل تمام و نشد ««« »»» بسوختيم در اين آرزوی خام و نشدسعداوی: قلعه تازه ای پرافتخارترین مربی کشورمان ایران است


TT / 42 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : بيدار ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مربی
برچسب ها : ایران , سعداوی

مطالب مرتبط