سفری به گذشته با عکس های تونل زمان (19) (16 عکس)

سفری به گذشته با عکس های تونل زمان (19)

عکس شماره 1 ⇩

مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)

با تونل وقت به گذشته سفر کنیم تا سرگذشت کهنه تر های خود را نگاه بکنیم و آگاهی بداریم که جهان کنونی در سال های گذشته چه انسان هایی را به خود دیده است. یک مسافرت گیرا و خواستنی در کوچه پس کوچه های تاریخ با تصاویری بکر و زیبا از سال های دور. تصاویری قبلا نشر نیافته که ما را به ده ها سال قبل می‌برد و حس مسافرت در تونل وقت را برای ما تداعی می‌کند. 

********

یکی از برادران امیدوار در حال مکالمه و هدیه گرفتن از قبیله ای.

عیسی امیدوار (۱۳۰۸، تهران، دروازه دولاب) و عبدالله امیدوار (۱۳۱۰، تهران، دروازه دولاب) دو برادر گردشگر، پژوهشگر، و مستندساز ایرانی هستند. شعار برادران امیدوار در مسافرت هایشان «همه متفاوت، همه خویشاوند» بود. در اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ دکتر کواک دبیرکل سازمان شهروند جهانی (WCO)

از عیسی امیدوار به عنوان نخستین گردشگر معاصر ایرانی که پیام صلح جهانی را با ایجاد دهکده‌ای جهانی برای مردمان دنیا به ارمغان آورده است، تقدیر و چهارمین مدال شهروندی جهان را به او اهدا کرد. دکتر کواک همچنین عیسی امیدوار را به عنوان مشاور خود در کشورمان انتخاب کرد

عکس شماره 2 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)پایان جنگ جهانی دوم، برلین آلمان ۱۹۴۵ میلادی.

عکس شماره 3 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)تئودور روزولت بیست و ششمین رییس جمهور آمریکا امریکا در سن نوزده سالگی، اولین آمریکایی که جایزه نوبل دریافت نمود.
عکس شماره 4 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)معابد خوشگل ابوسیمبل در مصرمعابد ابوسیمبل نام دو معبد در دو کوه نزدیک به هم در مصر است که به عنوان یکی از میراث گرانقدر مصر باستان می باشد. تجسم کنید چه سختی در ساختن آن و کندن داخل آن توسط بردگان کشیده شده است، سال ۱۸۶۰ میلادی.

عکس شماره 5 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)عکس و تصویری از چارلی چاپلین و آنا پاولوا سرشناس ترین بالرین روسیه سال ۱۹۲۲ میلادی.

عکس شماره 6 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)تعمیر خط تلفن در ارتفاع، لندن سال ۱۹۲۵ میلادی.

عکس شماره 7 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)شکار و کشتن فیل و تقسیم گوشت آن در میان اعضای روستایی در رودزیا (در حال حاظر زیمباوه) در سال ۱۹۳۰ میلادی.

عکس شماره 8 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)سر مجسمه آزادی بر روی زمین برای اکران در یک پارک در پاریس سال ۱۸۸۳ میلادی.

عکس شماره 9 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)ونیز ایتالیا در سال ۱۹۵۰ میلادی.

عکس شماره 10 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)تغذیه یک زرافه در باغ وحش در سال ۱۹۵۰ میلادی.

عکس شماره 11 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)لئو تولستوی، فعال سیاسی، اجتماعی و نگارنده روسی بود. وی از نویسندگان نامی تاریخ معاصر روسیه حساب میشود. رمانهای جنگ و صلح و آنا کارنیا تولستوی از خوب ترین های ادبیات قصه ای جهان هستند. تولستوی در روسیه بسیار دوست داشتنی است و سکه ی طلای یاد بود به احترام وی ضرب شده است. او در وقت زنده بودنش شهرت ومحبوبیتی جهانی داشت اما به سادگی می زیست.

عکس شماره 12 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)والت دیزنی و تغذیه پنگوئنفیلم برداری از حرکات جانداران به منظور تسهیل کار طراحان در حال توسعه کارتونی ،آمریکا امریکا،کالیفرنیا سال ۱۹۳۰ میلادی.

عکس شماره 13 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)بازی یک نگهبان باغ وحش در انگلستان با چهار ببر هشت هفته ایی در سال ۱۹۳۷ میلادی.

عکس شماره 14 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)فرزند فرزند کنجکاو فستیوالی ملی در لندن سال ۱۹۲۳ میلادی.

عکس شماره 15 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)بالابر یک معدن زغال سنگ بعد از یک روز کاردر اوایل قرن بیستم، بلژیک .

عکس شماره 16 ⇩
عکس مسافرتی به گذشته با تصویر و عکسهای تونل وقت (19)

__________________________________

گردآوری از : آترين م.

تصاویر شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ ببر تو گوی فصاحت که مدعی ««« »»» هيچش هنر نبود و خبر نيز هم نداشتسفری به گذشته با عکس های تونل زمان (19) (16 عکس)


TT / 219 --- TP / 40%

گردآوری شده توسط : آترين م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سفری
برچسب ها : تونل

مطالب مرتبط