سوءمدیریت بزرگترین مشکل منطقه سیستان است

سوءمدیریت بزرگترین مشکل منطقه سیستان است

امام جمعه زابل گفت: سوءمدیریت و کم‌کاری بسیاری از مسئولان و مدیران در منطقه سیستان عامل اصلی مشکلات شهرستان‌های این منطقه است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زابل، حجت الاسلام علی اکبر کیخا امشب در نشست خبری با اصحاب رسانه منطقه سیستان که در سالن همایش های مصلی زابل برگزار شد، اظهار داشت: سوءمدیریت و کم کاری بسیاری از مسئولان و مدیران در منطقه سیستان عامل اصلی مشکلات شهرستان های این منطقه است.

امام جمعه زابل گفت: در هر مجموعه اگر اقدامات مدیریت مستمر نباشد، بدون شک نتیجه مطلوب حاصل نمی شود و این موردی است که در منطقه سیستان به وفور مشاهده می شود.

وی افزود: اقدام سریع و به موقع برای حل مشکلات جامعه یک امر ضروری است که باید در نگاه مدیران منطقه سیستان نهادینه شود، در غیر این صورت مشکلات منطقه روز به روز گسترش پیدا می کند.

کیخا با انتقاد از عملکرد رسانه های سیستان تصریح کرد: اصحاب رسانه باید بیشتر به مشکلات منطقه سیستان بپردازند و نابه سامانی های منطقه آن طور که هست و به صورت دقیق و متحد با یکدیگر به گوش مخاطبان برسانند تا اقدام آنها اثرگذار باشد و در راستای حل معضلات منطقه موثر واقع شود.

امام جمعه زابل از پنج شهرستان منطقه سیستان به یک قدرت واحد نام برد و گفت: هر فرد و مسئولی که با هر سلیقه و طرز تفکر در منطقه سیستان مشغول به کار و خدمت به مردم است، باید خود را زیر بیرق انقلاب ببیند و تلاش کند به دور از دنباله روی از شهرت و نام با مشورت و همراهی سایرین تنها به دنبال خدمت و حل مشکلات خلق و کسب رضای خدا باشد؛ در چنین شرایطی سخت ترین مشکلات قابل حل است.

وی بیان کرد: من همواره در تلاش بوده ام تا در راستای خدمت به مردم حرکت کنم و هرگز به دنبال شهرت و جایگاه نیستم، لذا دست تک تک خادمین مردم را می فشارم و برای کمک و همراهی با آنها اعلام آمادگی می کنم.

کیخا با تاکید بر اینکه درآمدهای مرزی منطقه باید صرف مردم سیستان شود، گفت: درآمد مرزهای سیستان باید بین همه پنج شهرستان منطقه تقسیم شود و نباید شرایط به نحوی باشد که عده ای درآمد را به جیب بزنند و دیگر فرزندان سیستان کارگری کنند و یا گرسنه باشند.

_________________________________

گردآوری از : داريوش و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای شهنشاه بلنداختر خدا را همتی ««« »»» تا ببوسم همچو اختر خاک ايوان شماسوءمدیریت بزرگترین مشکل منطقه سیستان است


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : داريوش و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : سیستان

مطالب مرتبط