سودجویی یک شرکت امداد خودرویی با زبان تهدید

سودجویی یک شرکت امداد خودرویی با زبان تهدید

اخیراً یکی از شرکت‌های امداد خودرویی در جدیدترین اقدام مردم را به اجبار وادار به خرید کارت های اشتراکی خود آنهم در ازای پرداخت ۱۵۹ هزار تومان می‌کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، ارائه خدمات پش از فروش یکی از وظایف اصلی شرکت های خودروساز در قبال مصرف کنندگان است اما برخی افراد با سوءاستفاده از خلا ارائه خدمات در این بخش و البته ضعف دستگاه های نظارتی شرکت های صوری را تحت عناوین جذاب تأسیس کرده و از طریق پیامک و تماس تلفنی وعده ارائه خدمات ارزان و مناسب را به صاحبان خودرو می دهند. مردم نیز بعضاً جذب این وعده ها شده و مبالغی را به حساب شرکت یا به صورت نقدی در ازای در یافت کارت اشتراک پرداخت می کنند اما در زمان مواجهه با مشکل هیچ گونه ای خدماتی را از این شرکت ها دریافت نمی کنند.

این شرکت ها حتی در ازای حمل خودرو دارای نقص فنی به تعمیرگاه های خاص و انجام تعمیرات بعضاً نادرست، هزینه های اضافی را هم از مشتریان دریافت می کنندکه هنگام پیگیری هیچ مرجع مشخصی برای رسیدگی به تخلفات آنها وجود ندارد.

هر روز حجم زیادی از پرونده های شکایت مردم از این شرکت ها با مراجع قضایی ارسال می شود و دستگاه های متولی هیچ برخوردی را با این شرکت ها انجام نمی دهند در نهایت شاکیان با بورکراسی پیچیده دستگاه قضا روبه رو و بعد از صرف وقت زیاد نمی توانند به حق و حقوق خود دست پیدا کنند.

اخیراً یکی از این شرکت ها در جدیدترین اقدام مردم را به اجبار وادار به خرید کارت های اشتراکی خود آنهم در ازای پرداخت 159 هزار تومان می کند.

یکی از شهروندان در همین ارتباط به تسنیم می گوید: اپراتور این شرکت امدادی در تاریخ 24/07/95 طی تماس تلفنی اعلام کرد که مدارک امداد خودروی شما آماده شده و جهت تایید آدرس و تحویل آن تماس گرفته اند. پس از اخذ شماره موبایل مالک خودرو با اون تماس گرفته و مجدداً پس از اراِیه توضیحات عنوان نمودند که این کار طبق قانون صورت گرفته و اجباری بوده و همه مالکان خودرو موظفند عضو آن شوند.

وی افزود: اپراتور این شرکت اعلام کرد که در زمان تحویل مدارک در درب منزل مبلغ 159 هزار تومان و نه بیشتر به آورنده پرداخت نمایید. پس از پیگیری در مورد نام شرکتی که عنوان شده بود(س.ت) و آگاهی از اینکه اجباری در اخذ کارت اشتراک امداد خودرو وجود ندارد، با همان شماره و همان شخص تماس گرفتم و عنوان نمودم که نیازی به اخذ مدارک ندارم . متاسفانه طی چند نوبت تماس بعدی فرد مورد نظر با صراحت عنوان کرد که این اجبار است و اگر من این مدارک را به بایگانی بفرستم هفته آینده مجددا هزینه ها با نرخ آزاد محاسبه شده و مجدداً مدارک ارسال می شود. و چنانچه شما از دریافت مدارک استنکاف ورزید اتومبیل شما "توقیف" خواهد شد.

این شهروند اضافه کرد: این نوع برخورد برای جذب مشتری و صدور کارت امداد خودرو بسیار عجیب و غیرعادی و نوعی کلاهبرداری است.

برای پیگیری این موضوع با مدیر عامل این شرکت تماس گرفتم، وی با اشاره به اینکه برخی از این تماس ها برای تشکیل پرونده قضایی برای شرکت و از سوی رقبا انجام می شود به خبرنگار تسنیم گفت: برخی از کارکنان هم شاید برای فروش بیشتر کارت این صحبت ها را مطرح می کنند که حتما با آنها برخورد انجام خواهد شد.

---ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد---

گردآوری توسط : پوران ذ.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گرم نه پير مغان در به روی بگشايد ««« »»» کدام در بزنم چاره از کجا جويمسودجویی یک شرکت امداد خودرویی با زبان تهدید


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : پوران ذ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اقتصادی
برچسب ها : زبان

مطالب مرتبط