سوژه شدن عصبانیت بیش از حد سلنا گومز در تولدش (3 عکس)

عکس شماره 1 ⇩
عصبانیت سلنا گومز در روز تولدش به خاطر سوالاتی که خبر نگاران در مورد جاستین بیبر از او پرسیدند شد.سلنا گومز در حالی تولد 21 سالگی اش را جشن گرفت که حواشی زیادی را به دلیل جدایی اش از جاستین بیبر به همراه داشت. محبوبیت سلنا گومز به خاطر چهره معصوم و صدای زیبایش بسیار زیاد است و همین امر سبب شد تا در روز تولدش خبرنگاران زیادی به صورت آنلاین و حضوری خواستار مصاحبه با او باشند.
 
عکس شماره 2 ⇩
عکس سوژه شدن عصبانیت بیش از حد سلنا گومز در تولدش
 
در این میان اتفاقی که میان او و یک خبرنگار محلی از برنامه ای تلویزیونی رخ داد باعث شد تا او در روز تولدش نیز سوژه رسانه ها باشد.او که در به صورت آنلاین مهمان یک  برنامه تلویزیونی بود بعد از اینکه خبرنگار از او در مورد جاستین بیبر سوال کرد، اندکی سکوت کرده و با حالتی عصبی مصاحبه را نیمه تمام رها کرد.
 
عکس شماره 3 ⇩
عکس سوژه شدن عصبانیت بیش از حد سلنا گومز در تولدش
 
خبرنگار با اشاره به رفتارهای ناشایست جدید جاستین بیبر از او سوال کرد : با توجه به اینکه شما مدت زمان زیادی را به عنوان دوست نزدیک جاستین در کنارش حضور داشتید آیا مسئله ای در مورد او وجود دارد که ما نمیدانیم و یا متوجه آن نبوده ایم. بعد از مطرح شدن این سوال سلنا مدتی سکوت کرده و با لبخندی عصبی ارتباط را قطع کرد.
او در جواب به سوالی که از وی پرسیده شد در ارتباط با اینکه آیا حاضر است مجددا رابطه اش را با جاستین بیبر از نو آغاز کند پاسخ منفی داد و افزود: زمانیکه ما آشنا شدیم من تنها 18 سال سن داشتم و حاضر نیستم تجربه ای را دوبار تکرار کنم.

--نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود--

تهیه کننده: فرداد ط.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مجوی عيش خوش از دور باژگون سپهر ««« »»» که صاف اين سر خم جمله دردی آميز استگردآوری شده توسط : فرداد ط.
تاریخ گردآوری : 2015-12-04
در دسته بندی : سوژه
برچسب ها : عصبانیت , تولدش
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :