سپاهان تیره جامگان؛ بازی با دو گلر برزیلی

سپاهان سیاه جامگان؛ بازی با دو گلر برزیلی

سپاهان و سیاه‌جامگان در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر در شرایطی برابر هم قرار می گیرند که این امکان وجود دارد که دو سنگربان برزیلی در چارچوب دروازه هر دو تیم باشند.

به گزارش "ورزش‌سه"، هفته نهم مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر قادر هست جشن دروازه بان های برزیلی لیگ باشد. تیم سپاهان، لی اولیویرا را در اختیار دارد و تیم سیاه‌جامگان آندره نازاریو.


لی اولیویرا اگرچه در بازی مقابل ذوب‌آهن اشتباه مهلکی به انجام رساند و باعث شد تا گل دوم ذوبی ها به آسانی و با تیزهوشی مرتضی تبریزی انجام بگیرد؛ اما با توجه به این که عبدا... ویسی گل پیشکسوت دیگری در چارچوب دروازه در اختیار ندارد تا از او بهره ببرد، به احتمال غریب به یقین شاهد حضور لی اولیویرا در چارچوب دروازه سپاهانی‌ها خواهیم بود. حین این که اولیویرا نمایان کرده که در روزهای خوب، عملکرد خوبی خواهد داشت.

در سوی مقابل آندره نازاریو قرار دارد که قادر نبوده مانند همتای خود در تیم سپاهان جایگاه ثابتی در تیم سیاه‌جامگان به دست بیاورد. نازاریو در 8 دیدار گذشته لیگ برتر تنها در دو دیدار از سوی فرهاد کاظمی به میدان رفته و دو باخت مقابل تراکتورسازی تبریز و سایپا و دریافت 5 گل کارنامه او در 180 دقیقه حضور در مخلوط سیاه‌جامگان بوده است. در 6 دیدار دیگر محمد ناصری درون دروازه واقع بوده و احتمال حضور این گلر بیشتر از نازاریو برزیلی است.


***********************************

مطلب از : آمي‌تيس ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زاهد ايمن مشو از بازی غيرت زنهار ««« »»» که ره از صومعه تا دير مغان اين همه نيستسپاهان تیره جامگان؛ بازی با دو گلر برزیلی


TT / 33 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : آمي‌تيس ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : برزیلی
برچسب ها : سیاه , سپاهان , جامگان

مطالب مرتبط