سکوت ورزشگاه پس از گل اتلتیکو/ تشویق آزمون پس از تعویض و نگاه باحسرت عزت اللهی+عکس

سکوت ورزشگاه پس از گل اتلتیکو/ تشویق آزمون پس از تعویض و نگاه باحسرت عزت اللهی+عکس

هواداران تیم فوتبال روستوف پس از دریافت گل سکوت کردند.

عکس شماره 1 ⇩

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم از روسیه، هواداران تیم فوتبال روستوف که تشویق های بی امان خود را در نیمه دوم آغاز کرده بودند، پس از گل دقیقه 62 کاراسکو به شدت ناراحت شده و چاره ای جز سکوت نداشتند.

*در نیمه دوم این دیدار و با توجه به شدت گرفتن سرما، سردار آزمون که در نیمه نخست با پیراهن آستین کوتاه بازی می کرد، مجبور شد لباس آستین دار به تن کند.

*هواداران روستوف که پس از گل اتلتیکو برای لحظاتی سکوت کرده بودند، پس از گذشت چند دقیقه دوباره جان گرفته و تیم شان را با شعار مخصوص خود به جلو فرا خواندند.

*سردار آزمون در دقیقه 74 این دیدار جای خود را به آندری پریپلیتا، هافبک روستوف داد که هنگام تعویض به شدت از سوی هواداران تشویق شد.

*دومین تعویض روستوف حضور موسی دومبیا، مهاجم مالیایی این تیم به جای دمیتری پولوز بود که هواداران از این تعویض به شدت استقبال کرده و پس از تعویض نیز چندین بار دومبیا را تشویق کردند.

*عملکرد خوب سوسلان ژانایف، دروازه بان روستوف در چند صحنه بسیار حساس باعث شد تا هواداران روستوف به صورت ویژه این دروازه بان را تشویق کنند.

*بهترین شانس گلزنی روستوفی ها در دقیقه 87 بود که شوت پریپلیتا توسط اوبلاک مهار شد تا هواداران حسرت زیادی بخوردند.

*برخی هواداران روستوف در دقیقه 88 ورزشگاه را ترک کردند. در همین لحظه دومبیا صاحب یک موقعیت خوب گلزنی شد که تعدادی از هواداران روی پله های ورزشگاه ایستادند تا آخرین شانس های تیمشان را برای به تساوی کشیدن بازی ببینند.

*سعید عزت اللهی که جزو بازیکنان تعویضی روستوف بود و خودش را کنار نیمکت گرم می کرد، لحظات پایانی بازی را با حسرت نگاه می کرد که تیمش در حال از دست دادن موقعیت ها بود.

*در پایان بازی هواداران روستوف به شدت تیمشان را تیم شان را تشویق کردند که تا لحظه آخر برای به تساوی کشیدن بازی تلاش کرد.

*دروازه بان روستوف که چند بار مانع باز شدن دروازه اش شد، به شدت از سوی هواداران تشویق شد.

*کاراسکا که گل برتری اتلتیکومادرید را در این بازی به ثمر رساند، در پایان به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

عکس شماره 2 ⇩
عکس   سکوت ورزشگاه پس از گل اتلتیکو/ تشویق آزمون پس از تعویض و نگاه باحسرت عزت اللهی+عکس

-------------------------------------

مسئول متن : سيامك ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز خط يار بياموز مهر با رخ خوب ««« »»» که گرد عارض خوبان خوش است گرديدنسکوت ورزشگاه پس از گل اتلتیکو/ تشویق آزمون پس از تعویض و نگاه باحسرت عزت اللهی+عکس


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : سيامك ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : اللهی , آزمون , ورزشگاه , سکوت , تشویق , اتلتیکو , باحسرت

مطالب مرتبط