"سیانور" با حضور عوامل و بازیگران در پردیس هویزه مشهد اکران می شود

"سیانور" با حضور عوامل و بازیگران در پردیس هویزه مشهد اکران می شود

«سیانور» شنبه اول آبان ماه با حضور سیدمحمود رضوی تهیه کننده، بهروز شعیبی کارگردان و بهنوش طباطبایی بازیگر در پردیس سینمایی هویزه مشهد اکران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، مجتبی فرزانه، مدیر روابط عمومی پردیس هویزه اظهار داشت: «سیانور» شنبه اول آبان ماه با حضور سیدمحمود رضوی تهیه کننده، بهروز شعیبی کارگردان و بهنوش طباطبایی بازیگر در پردیس سینمایی هویزه مشهد اکران می شود.

سیانور فیلمی به کارگردانی بهروز شعیبی، نویسندگی مسعود احمدیان و تهیه کنندگی سید محمود رضوی محصول سال 1394 است.

این فیلم برای نمایش در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر پذیرفته شد و در جشنواره حضور داشت.

مجموعه سه جلدی «راه نیکویی» توسط به نشر منتشر شد

مجموعه سه جلدی راه نیکویی با عناوین «غیبت»، «صبر» و «توکل» توسط به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر و روانه بازار کتاب کشور شد.

این مجموعه که برای اولین بار در سال 1395به چاپ رسیده، به سه ویژگی در انسان می پردازد که از جمله می توان به اهمیت توکل به خداوند، صبر در همه امور و آثار سوء غیبت در جامعه اشاره داشت.

مجموعه سه جلدی راه نیکویی توسط سیدرضا رفائی نوشته شده و هر جلد آن دارای 64 صفحه در قطع جیبی و شمارگان 500 نسخه با قیمت 40 هزار ریال به چاپ رسیده است.

نمایشگاه نقاشی های آب مرکب "سمیرا طوسی" در گالری فرزاد

نمایشگاه نقاشی های آب مرکب سمیرا طوسی با عنوان «بداهه» در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. این نمایشگاه از روز جمعه 30 مهرماه آغاز به کار و تا 4 آبان ماه سال جاری در طول دوران برگزاری از ساعت 17 الی 20 به کار خود ادامه می دهد.

*****************************************

متن از : روشنك و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در هر طرف که ز خيل حوادث کمين‌گهيست ««« »»» زان رو عنان گسسته دواند سوار عمر"سیانور" با حضور عوامل و بازیگران در پردیس هویزه مشهد اکران می شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : روشنك و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : سیانور , پردیس , مشهد , اکران , هویزه

مطالب مرتبط