شاهد گوشه ای از ورزش فوتبال برزیلی از طرف نفت آبادان بودیم

شاهد گوشه ای از فوتبال برزیلی از سوی نفت آبادان بودیم

به اعلان سرزه و به نقل از آسمونی ، فیروز کریمی عصر امروز پس از پیروزی تیمش درمقابل صبای شهر قم در نشست خبری پایان بازی بیان داشت: بازی امروز دو تیم از نظر فنی توانایی وارسی و نظر جدی را دارد.

وی افزود: امروز صنعت نفت هم در وقت شروع بازی و هم موقعی که گل گرفت و عقب افتاد، بازی خوبی به انجام رساند. به واژه ای یک بکش بکش و بازی بی هدف از طرف صنعت نفت برای رسیدن به دروازه رقیب مشاهده نکردیم.

کریمی بیان کرد: به عقیده من بازی امروز تیم فوتبال صنعت نفت، نشان از شخصیت فوتبالی آبادان دارد که بازی آنها به شمار آمده بود. حقیقت این می باشد که صنعت نفت به فوتبال برزیلی سرشناس می باشد و امروز شاهد گوشه ای از آن در ورزشگاه تختی بودیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان افزود: پس از ۶ نشست تمرین با صنعت نفت، به عقیده بازی امروز بسیار ارمانى بود حین این که عقیده دارم که با کسب ثمره پیروزی از طرف نفت، حق به حقدار رسید با این که صبا هم با تمام قوا بازی کرد و در نظر دارد از این بازی امتیاز بگیرد.

کریمی ادامه داد: انجام گرفتن سه گل در این بازی نمایان میکند که امروز دو تیم فوتبالی خوبی را به اکران گذاردند. امروز ما استحقاق پیروزی را داشتیم ولی خدا را شکر در دقیقه های انتهایی به این اصلی رسیدیم.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار مهر، از سری مسابقه های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران باشگاه های کشور، عصر امروز تیم های صنعت نفت آبادان و صبای شهر قم در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را نفتی ها با ثمره دو بر یک به منفعت پایان دادند.

-------------------------------------

تهیه شده توسط: آراسته ر.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا بر دلش از غصه غباری ننشيند ««« »»» ای سيل سرشک از عقب نامه روان باششاهد گوشه ای از ورزش فوتبال برزیلی از طرف نفت آبادان بودیم


TT / 90 --- TP / 32%

گردآوری شده توسط : آراسته ر.
تاریخ گردآوری : 2017-01-11
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : آبادان , شاهد , برزیلی

مطالب مرتبط