شبکه اجتماعی «قنوت» اعلام موجودیت کرد

شبکه اجتماعی «قنوت» اعلام موجودیت کرد

شبکه اجتماعی نماز با نام «قنوت» چندین ماهی است که به صورت امتحانی فعالیت خود را آغاز کرده و قرار است در بیست و پنجمین انجمن سراسری نماز به بهره‌برداری کامل برسد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، مقام معظم رهبری «محیط جایزی» را به اندازه انقلاب اسلامی بااهمیت آگاهی میدارند، از این رو فعالیت مفید و متناسب با آرمان های اسلام و انقلاب در این فضا لازم است.
به همین عالیت، نگرانی مندان نماز فعالیت هایی را در این فضا آغاز کرده اند، اما این فعالیت ها با دو اشکال مواجه است: اول این که پراکنده است، یعنی هر چندین تکثر در این باره بلااشکال است اما در یکجا نمود ندارد. دوم این که اصلی آنها بر شبکه های غیربومی استوار است.
تصمیم گیران در مرکز تخصصی نماز برای رفع این دو نقص، شبکه ایرانی «قنوت» را به نشانی qunoot.net برنامه ریزی و اجرا کرده اند. هدف این شبکه تعطیل کردن دیگر بسترهای ترویج نماز نیست؛ بلکه اجتماع همه این توان ها برای خوب تر نگاه شدن در یک محیط است.

بنابراین افرادی که در سایت ها، وبلاگ ها و کانال های گوناگون به ترویج نماز مشغولند، کافی است مطلب یا پیوند (لینک) آن را در این شبکه گذارند تا در این فضا نیز نمود داشته باشند.
علاقه مندان پس از نام نویسی در «قنوت» قادر هستند مطالب، دیدگاه ها، تصویر و عکس و فیلم های ترویجی نماز را به اشتراک قرار بدهند و در مؤسسه جایزی نویسندگان نماز عضو شوند.
مرکز تخصصی نماز برای تعالی بخشی اعضا، خدمات و برنامه هایی مد نظر گیرد که متعاقباً در شبکه خبر دهی می شود.
فعالیت این شبکه امتحانی است و در انجمن سراسری نماز رونمایی می شود.
علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر قادر هستند با شماره تلفن 02537740732 تماس بگیرند.

----انتهاي مطلب----

تهیه کننده : شراره ز.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روز در کسب هنر کوش که می خوردن روز ««« »»» دل چون آينه در زنگ ظلام اندازدشبکه اجتماعی «قنوت» اعلام موجودیت کرد


TT / 58 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : شراره ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : قنوت
برچسب ها :

مطالب مرتبط