۴ شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی متلاشی شد

۴ شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی متلاشی شد

تعداد ۴ شبکه سازمان کشف کرده مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی با تلاش سربازان گمنام حضرت مهدی(عج) در سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله معرفی و ۲۴ نفر از عوامل آن دستگیر و به مراجع قضایی شناسانده شدند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی، آیت الله علی خامنه ای با اشاره به خطر اهمیتی می داری که از سوی دشمنان ایمان و باورهای مردمان را هدف آماج خود گذاشته است، اصلی ترین وظیفه معضلات فرهنگی کشور را مواظبت از رخنه فرهنگی دشمن آگاهی داشتند.

روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی در اطلاعیه ای آورده است: به اطلاع مردمان عزیز استان مرکزی می رساند در ادامه معرفی و اشراف بر عوامل مخل امنیت اخلاقی و اجتماعی در محیط سایبری استان، سربازان گمنام حضرت مهدی(عج) سازمان اطلاعات سپاه روح الله کامیاب به کشف، معرفی و انهدام شبکه ترویج فساد و ابتذال در حوزه های ضد فرهنگی و ضداخلاقی در شبکه های اجتماعی شدند.

این اطلاعیه اضافه میکند: بخشی از اقدامات این شبکه سازمان کشف کرده شامل "ترویج فرهنگ برهنگی و مدلینگ و عادی سازی بی حجابی"، "تلاش برای ترویج فرهنگ اباحه گریه کن" و "ترویج روابط خارج از قواعد اخلاقی" از طریق ساخت کلیپ و پخش تصاویر مبتذل می شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: این سازمان در راستای با اقدام ضد فرهنگی و اشاعه فساد و فحشا توسط شبکه های مدلینگ و با توجه به اهمیت موضوع و پیش گیری از رخنه فرهنگی دشمنان، عملیاتی کردن اظهارات آیت الله علی خامنه ای درباره برخورد شدید با هجمه های فرهنگی و احترام به درخواست مردمان با 4 شبکه مدلینگ در استان مرکزی برخورد و در همین راستا 24 نفر به مراجع قضایی معرفی و پرونده آنان در دست بررسی قرار گرفت.

اطلاعیه روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان می سازد: سازمان اطلاعات سپاه روح الله علاوه بر دستگیری این مهره های کلیدی و پلمب 9 باب آتلیه و استودیو و آرایشگاه زنانه تعدادی 41 نفر از افرادی که ناخواسته در دام این شبکه افتاده بودند، احضار و ارشاد شدند.

____________________________________

تهیه و تدوین: آذرخش س.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر تو فارغی از ما ای نگار سنگين دل ««« »»» حال خود بخواهم گفت پيش آصف ثانی۴ شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی متلاشی شد


TT / 54 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : آذرخش س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سیاسی
برچسب ها : ابتذال , سازمان , مدلینگ

مطالب مرتبط