شرکت ایران خودرو به الجزایر دنا صادر میکند

ایران خودرو به الجزایر دنا صادر میکند

معاون صادرات و امور بین‌الملل شرکت ایران خودرو با اعلام این خبر نقل کرد: الجزایر یکی از بازارهای اصلی ایران خودرو در شمال آفریقا است که استانداردهای ماشینی سخت گیرانه ای دارد.

سعید تفضلی اضافه کرد: این کشور به عنوان دومین بازار قاره آفریقا همواره نکته توجه خودروسازان برتر جهانی بوده است.

تفضلی بیان کرد: مردمان الجزایر محصولات ایران خودرو را به انواع چینی موجود در بازار این کشور ترجیح می دهند و با توجه به مطابقت استانداردهای محصول دنا با خواست بازار و سلیقه مردمان این محصول به این کشور عرضه شد.

وی دنا را خودروی محبوب نزد مردمان الجزایر توصیف کرد و نقل کرد: بعد از صادرات دنا به بازار الجزایر و استقبال مردمان، بنابر خواست بخش خصوصی، احداث سایت مونتاژ در این کشور برنامه ریزی شد.

معاون صادرات شرکت ایران خودرو نقل کرد: شرکت جوینت ونچری با سرمایه گذاری 80 درصدی طرف الجزایری به نام «آیام کو» به وجود آمده و هم وقت با صادرات بیش از 300 سیستم دنا، تجهیزات خطوط تولید که سهم ایران خودرو در این مشارکت است ارسال شده است.

وی اضافه کرد: برابر با برنامه زمانبندی در اوایل سال آینده میلادی اولین دنا تولیدی آیام کو وارد بازار الجزایر خواهد شد.

گفتنی است خط مونتاژ دنا با سرمایه گذاری غیرمستقیم ایران خودور و با صادرات خدمات فنی و مهندسی و تعلیم کارکنان محلی توسط مهندسان ایران خودرو افتتاح خواهد شد. ظرفیت تولید این سایت سالانه 10 هزار سیستم در یک شیفت کاری است که در فاز نخست محصول دنا مونتاژ و عرضه می شود.


*******************

تهیه شده توسط: پريدخت ح.

خودرو در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دور مجنون گذشت و نوبت ماست ««« »»» هر کسی پنج روز نوبت اوستشرکت ایران خودرو به الجزایر دنا صادر میکند


TT / 44 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : پريدخت ح.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : الجزایر
برچسب ها : صادر , ایران

مطالب مرتبط