شرکت سامسونگ: جزئیات Galaxy S8 نباید انتشار داده شوند

سامسونگ: اطلاعات Galaxy S8 نباید منتشر شوند

تا به امروز شایعات گوناگونی درباره‌ی Galaxy S8 شنیده‌ایم، اما ظاهرا شرکت سامسونگ به دنبال این موضوع است تا در حد ممکن، درز اطلاعات درباره‌ی این گوشی را کم کند.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: می‌توان به جرات گفت که قضایای Galaxy Note 7 به اسم و رسم شرکت سامسونگ هم لطمه وارد کرده‌اند و ضرر مالی، تنها معضل شرکت سامسونگ در حل اتفاقات پیش‌آمده برای Note 7 نیست. به همین علت هم شرکت سامسونگ باید با پرچم‌دار بعدی‌اش یعنی Galaxy S8، این اسم و رسم نابود شده را دوباره بازگرداند و خودش را ثابت کند.

تا به امروز شایعات گوناگونی درباره‌ی Galaxy S8 شنیده‌ایم، اما ظاهرا شرکت سامسونگ به دنبال این موضوع است تا در حد ممکن، درز اطلاعات درباره‌ی این گوشی را کم کند.

طبق گزارشی که خبرگزاری Korea Herald اخیرا انتشار داده است، مدیران شرکت سامسونگ به کارمندان خود و هم‌چنین شرکت‌هایی که با آن‌ها قرارداد دارند، گفته‌اند که تمام سعی خود را برای پیش گیری از درز اطلاعات درباره‌ی Galaxy S8 بکار گیرند.

در یک ایمیل درون سازمانی شرکت سامسونگ، این شرکت به کارمندان‌اش نقل کرده است تا تمام تدابیر امنیتی را مورد استفاده قرار دهند. در این ایمیل آمده است: "درز اطلاعات عملیاتی ما امکان می دارد ریسک اقتصادی بزرگی را برای شرکت در پی داشته باشد و در نهایت هم منجر به فسخ همکاری‌های ما با شرکت‌های دیگر شود و اعتماد نابود بشود.”

شرکت سامسونگ هم‌چنین به تامین‌کنندگان خود نقل کرده است که حتی یک لغت درباره‌ی Galaxy S8 حرف نزنند.

تا همین چندین سال اخیر، شرکت‌های سازنده‌ی موبایل می‌توانستند اطلاعات گوشی‌های موبایل‌شان را نگه دارند و در وقت رونمایی آن‌ها، محصولی کاملا تازه تحویل مخاطبان خود دهند. با این حال، به تازگی حتی اطلاعات یک گوشی رده پایین چینی که اسم‌اش را هم نمی‌توانیم بخوانیم ماه‌ها زودتر از ساخت‌اش به بیرون درز می‌کند.

**************************

متن از : كتايون ب.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عنان کشيده رو ای پادشاه کشور حسن ««« »»» که نيست بر سر راهی که دادخواهی نيستشرکت سامسونگ: جزئیات Galaxy S8 نباید انتشار داده شوند


TT / 63 --- TP / 21%

گردآوری شده توسط : كتايون ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اطلاعات
برچسب ها : سامسونگ , Galaxy

مطالب مرتبط