شرکت های آب و برق مازندران شامل بخشودگی بیمه ای شوند

شرکت های آب و برق مازندران شامل بخشودگی بیمه ای شوند

رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق مازندران از سازمان تامین اجتماعی خواست شرکت‌های آب و برق را از بخشودگی بیمه‌ای برخوردار کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساریبه نقل از خبر ارسالی روابط عمومی آبفای شهری مازندران، ذبیح الله ذاکری در شصت و نهمین نشست شورای هماهنگی رفاه و تامین اجتماعی مازندران به بخشودگی بیمه ای دستگاه های غیردولتی به ویژه شرکتهای آب و برق اشاره کرد و اظهار داشت: انتظار می رود با توجه به وضعیت تورم، جریمه های احتمالی این شرکتها مشمول بخشودگی قرار گیرد.

حسین افضلی، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان نیز، به تعامل خوب شرکت های تابع وزارت نیرو با سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت : دربخش درمان و خدمات پزشکی فضای خوبی برای خدمات دهی به همکاران فراهم شده است، ولی در بخش قرارداد پیمانکاران مسائل مبهمی وجود دارد که باید بانشست های کارشناسی برطرف شود.

اسماعیل محمودی، مدیرکل تامین اجتماعی مازندران نیز گفت: تامین اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه ای کشور است که 40 میلیون نفر از مردم کشور و یک میلیون و 850 هزار نفر در مازندران را تحت پوشش قرار داده است.

نواخته شدن زنگ سرشماری در مدارس فریدونکنار

آئین نواخته شدن زنگ سرشماری عمومی نفوس و مسکن (مرحله حضوری) همزمان با سراسر کشور با حضور مسئولان شهری در دبیرستان دخترانه شهدای ازباران فریدونکنار برگزار شد.

حسین منفردی، سرپرست فرمانداری فریدونکنار در آئین نواخته شدن زنگ سرشماری عمومی نفوس و مسکن(مرحله حضوری) در دبیرستان دخترانه شهدای ازباران فریدونکنار اظهار داشت: برای انجام سرشماری نیازمند همکاری مردم و دستگاه های اجرایی هستیم.

وی افزود: مدیران مدرسه ها و دانش آموزان در این رویکرد مهم نقش مهمی برعهده دارند.

توسعه حمل و نقل ریلی راهکار رفع ترافیک مازندران

باقری، مشاور و دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی در اداره کل راه آهن شمال بیان داشت: برای اینکه ایمنی بالایی در حمل و نقل ریلی داشته، باید گام های بیشتری صورت دهیم.

وی گفت: در حال حاضر دراین مسیر ریلی 25 گذرگاه مجاز با مستحفظ و 45 گذرگاه مجاز بدون مستحفظ داریم و باید این گذرگاه ها را برای کاربران ایمن کنیم. باقری در مورد علل سوانحی که رخ می دهد.

**با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد**

نگارش: بامشاد ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روزگاری شد که در ميخانه خدمت می‌کنم ««« »»» در لباس فقر کار اهل دولت می‌کنمشرکت های آب و برق مازندران شامل بخشودگی بیمه ای شوند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : بامشاد ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : بیمه , شامل

مطالب مرتبط