شرکت یک میلیون و ۳۰۰ هزار خانواده تهرانی در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

شرکت یک میلیون و ۳۰۰ هزار خانواده تهرانی در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن استان تهران از شرکت یک میلیون و ۳۰۰ هزار خانوار تهرانی در سرشماری اینترنتی خبر داد و گفت: تاکنون ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از همشهریان استان تهران اطلاعات خود را ثبت کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ نعمت الله ترکی ظهر امروز (چهارشنبه 28 مهرماه) در مراسم افتتاحیه سرشماری عمومی نفوس و مسکن به صورت حضوری اظهار کرد: تاکنون یک میلیون و 300 هزار خانوار اطلاعات خود را در سایت سرشماری وارد کرده اند که تعداد آنها بالغ بر 4 میلیون و 300 هزار نفر جمعیت می شود.

وی افزود: سرشماری اینترنتی تا جمعه 30 مهرماه تمدید شده و امیدواریم هموطنان بویژه در استان تهران برای تسهیل سرشماری عمومی نفوس و مسکن اقدام به این کار کنند.

مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن استان تهران تصریح کرد: تاکنون 30 درصد از مردم استان تهران اطلاعات خود را به صورت اینترنتی ثبت کردند که انتظار ما بیش از این جمعیت است و مردم همچنان فرصت دارند تا به صورت اینترنتی اطلاعات خود را وارد کنند؛ البته سرشماری به صورت حضوری نیز آغاز شده و ماموران آمار در طول یکماه آینده به درب منازل مراجعه کرده و اطلاعات هموطنان را دریافت می کنند.

ترکی افزود: در حدود 11 هزار نفر مامور سرشماری از 28 مهرماه تا 28 آبان ماه در کل استان تهران فعالیت خواهند کرد و امیدواریم مردم نیز با آنها همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

وی به انتقاد از عملکرد آموزش و پرورش در زمینه تبلیغ سرشماری اینترنتی پرداخت و گفت: آموزش و پرورش می توانست در بخش تبلیغ سرشماری اینترنتی کمک بیشتری انجام دهد اما انتظارات را برآورده نکرد.

--نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود--

نگارنده: بهار ج.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا بيا که تو حور بهشت را رضوان ««« »»» در اين جهان ز برای دل رهی آوردشرکت یک میلیون و ۳۰۰ هزار خانواده تهرانی در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : بهار ج.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اجتماعی
برچسب ها : سرشماری , اینترنتی , مُسکن , نفوس

مطالب مرتبط