شرکت یک میلیون و ۳۰۰ هزار خانواده تهرانی در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

شرکت یک میلیون و ۳۰۰ هزار خانواده تهرانی در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن استان تهران از شرکت یک میلیون و ۳۰۰ هزار خانوار تهرانی در سرشماری اینترنتی خبر داد و گفت: تاکنون ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از همشهریان استان تهران اطلاعات خود را ثبت کرده‌اند.

عکس   شرکت یک میلیون و ۳۰۰ هزار خانواده تهرانی در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ نعمت الله ترکی ظهر امروز (چهارشنبه 28 مهرماه) در مراسم افتتاحیه سرشماری عمومی نفوس و مسکن به صورت حضوری اظهار کرد: تاکنون یک میلیون و 300 هزار خانوار اطلاعات خود را در سایت سرشماری وارد کرده اند که تعداد آنها بالغ بر 4 میلیون و 300 هزار نفر جمعیت می شود.

وی افزود: سرشماری اینترنتی تا جمعه 30 مهرماه تمدید شده و امیدواریم هموطنان بویژه در استان تهران برای تسهیل سرشماری عمومی نفوس و مسکن اقدام به این کار کنند.

مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن استان تهران تصریح کرد: تاکنون 30 درصد از مردم استان تهران اطلاعات خود را به صورت اینترنتی ثبت کردند که انتظار ما بیش از این جمعیت است و مردم همچنان فرصت دارند تا به صورت اینترنتی اطلاعات خود را وارد کنند؛ البته سرشماری به صورت حضوری نیز آغاز شده و ماموران آمار در طول یکماه آینده به درب منازل مراجعه کرده و اطلاعات هموطنان را دریافت می کنند.

ترکی افزود: در حدود 11 هزار نفر مامور سرشماری از 28 مهرماه تا 28 آبان ماه در کل استان تهران فعالیت خواهند کرد و امیدواریم مردم نیز با آنها همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

وی به انتقاد از عملکرد آموزش و پرورش در زمینه تبلیغ سرشماری اینترنتی پرداخت و گفت: آموزش و پرورش می توانست در بخش تبلیغ سرشماری اینترنتی کمک بیشتری انجام دهد اما انتظارات را برآورده نکرد.

–نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود–

نگارنده: بهار ج.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا بيا که تو حور بهشت را رضوان
««« »»»
در اين جهان ز برای دل رهی آورد

شرکت یک میلیون و ۳۰۰ هزار خانواده تهرانی در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید