شرکت گسترده صهیونیست ها در مراسم عید عرش؛ دهن کجی عملی به قطعنامه یونسکو

شرکت گسترده صهیونیست ها در مراسم عید عرش؛ دهن کجی عملی به قطعنامه یونسکو

شرکت گسترده صهیونیست ها در مراسم عید عرش و توهین به دیوار براق مسجد الاقصی، اقدامی عملی در اعتراض به قطعنامه یونسکو با دعوت وزیر کشور و احزاب صهیونیست‌ها است.

به گزارش سرویس نگاه کن الملل «حوزه»، هزاران اسرائیلی خصوصا از حزب "حریدی" امروز چهارشنبه برای مشارکت در مهمانی ای به نام عید عرش یهودی، در منطقه "براق" غرب مسجد الاقصی تجمع کردند.

برگزاری این مراسم امسال و در این وقت معانی فرق می داری نسبت به سال های پیش دارد زیرا اجرای این مراسم به معنی مخالفت با قطعنامه اخیر یونسکو به حساب مییاید که هر گونه رابطه ای نگاه کن یهودی ها و دیوار براق را نفی کرد و تمام مسجد الاقصی را ویژه مسلمانان آگاهی داشت. مساله ای که اشغالگران را به شدت آزرد.

وزیر کشور اسرائیل در همین راستا از صهیونیست ها فرا خواند تا باحضور پر شکوه خود در مراسم عید عرش امسال پاسخی عملی به قطعنامه یونسکو بدهند.

همچنین سازمان حامیان کوه هیکل سلیمان اعلام کرد: تظاهراتی اعتراضی از درب الخلیل یکی از درب های شهرک کهنه قدس، به سمت مسجد الاقصی خواهند داشت تا به منطقه دیوار البراق برسند و در این راهپیمایی پایان اسلامی بودن مسجد القصی و تسریع در ساخت هیکل وهمی خود را مطالبه کنند.

--- نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود ---

نگارش توسط : پريدخت ح.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کاروان رفت و تو در خواب و بيابان در پيش ««« »»» کی روی ره ز که پرسی چه کنی چون باشی



شرکت گسترده صهیونیست ها در مراسم عید عرش؛ دهن کجی عملی به قطعنامه یونسکو


TT / 26 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : پريدخت ح.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : حوزه
برچسب ها : یونسکو , قطعنامه , عملی

مطالب مرتبط