شغل شریک زندگی محمد سلوکی اجراکننده تلویزیون +عکسها و تصاویر

شغل همسر محمد سلوکی مجری تلویزیون +تصاویر

محمد سلوکی اجراکننده خوش تیپ تلویزیون

محمد سلوکی علاوه بر فن اظهار خوب و قدرت عالی در اجرا یک اجراکننده خوش تیپ نیز هست. او در سال های اخیر نیز به عنوان شیک پوشترین اجراکننده صدا و سیما انتخاب شد.

همسر او صاحب و مدیر کافه است و چندین سالی است که با هم ازدواج کرده اند.

محمد متولد 8 اسفند سال 58 است. پدر او سرهنگ نیروی هوایی بوده است. مادرش خانه دار و اراکی است. محمد در حالی که بر سر فیلمبرداری یکی از کارهای برادرش مهدی سلوکی حاضر شده توسط یک نفر برای اجرا برگزیده میشود. جالب است آگاهی بدارید که محمد سلوکی 7 بار در تست اجرا رد می شود تا این که بالاخره در این زمینه منتخب می شود.
تصویر و عکس شماره 1 ⇩

راز شیک پوشیدن محمد سلوکی اجراکننده تلویزیون


در بیشتر مواقع ما محمد سلوکی را با تیپ مجلسی جلوی دوربین می نگاه کنیم و اغلب کت و شلوار به تن می کند. در انتخاب کت و شلوار هم تمایلش به سمت کت و شلوار های سه تکه (به همراه جلیقه است). رنگ های سیاه و طوسی و خاکستری را روی تن او زیاد نگاه کرده ایم و این ها دقیقا همان رنگ هایی هستند که عالی رنگ پوست و چهره زیبای او هستند.

محمد سلوکی در بهره گیری از اکسسوری ها مهارت ویژه ای دارد. شاید بیشتر از پایه های تیپ او، اکسسوری هایش توجه ما را جلب می کنند. فریم عینک های خوشگلی که به چشم قرار میدهد با دقت ویژه ای برگزیده شده اند و عالی آناتومی چهره او هستند. در انتخاب ساعت مچی نیز هوشمندانه عمل می کند. در برخی از اجراها ساعت جیبی بند دار نیز در تیپ او دیده شده است که کامل کننده تیپ او بوده است.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس شغل همسر محمد سلوکی اجراکننده تلویزیون +تصاویر

محمد سلوکی اجراکننده خوش تیپ

از نکات بارز دیگر تیپ محمد سلوکی می شود به مدل موهای مثال زدنیش اشاره کرد که در وقت خود تک و منحصر به فرد بوده اند. مدل ریش و سبیل او کاملا هوشمندانه برگزیده شده اند و نقصی در آن ها دیده نمیشود. به خاطر فرم صورتش اکثر مدل های ریش مثل ریش پروفسوری، ته ریش و ریش کوتاه به او می آید.

در انتخاب لباس ها سعی می کند تیپهای اندازه تنش برگزد و از رنگ های خوشحال برای نمایان ساخته شدن جلوی دوربین بهره میگیرد.

شغل همسر محمد سلوکی اجراکننده تلویزیون +تصاویر

***************************

تهیه کننده : داريوش و.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيان شوق چه حاجت که سوز آتش دل ««« »»» توان شناخت ز سوزی که در سخن باشدشغل شریک زندگی محمد سلوکی اجراکننده تلویزیون +عکسها و تصاویر


TT / 78 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : داريوش و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تلویزیون
برچسب ها : سلوکی

مطالب مرتبط