شعبده برجامی ترامپ با اوباما فرقی ندارد/برخی خودی ها همچنان بر ته دیگ خالی برجام نان می سایند

شعبده برجامی ترامپ با اوباما فرقی ندارد/برخی خودی ها همچنان بر ته دیگ خالی برجام نان می سایند

نماینده مردمان بروجرد در مجلس نهم گفت: باورنکردنی است که بعضی خودی‌ها همچنان بر ته دیگ خالی برجام نان می‌سایند و امید دارند نانی چرب کنند.

بهرام بیرانوند نماینده مردمان بروجرد در مجلس نهم در مکالمه با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به رای گیری رئیس جمهور ایالات متحده، بیان داشت: بازی ترامپ و اوباما در خصوص برجام شبیه هم است هر دو پوچ بازی می کنند.

وی اضافه کرد: ظرفی که ترامپ نقل کرده واژگونش می کند خالی است و چیزی داخل آن نبوده و نیست. باورنکردنی است که بعضی خودی ها همچنان بر ته دیگ خالی برجام نان می سایند و امید دارند نانی چرب کنند. به چه دلیل اعتراف نمی کنند ایالات متحده از نخست هم تصمیمی برای دادن هیچ حقی به کشورمان نداشته است.

نماینده مردمان بروجرد در مجلس نهم ادامه داد: اوباما شعبده کرد و در قبال هیچ، امتیازات فراوان از چانه زنی کنندگان ایرانی گرفت و هزینه فراوان تحمیل کرد و ترامپ هم به سبک گاو چرانها شعبده دیگری خواهد آراست. او هم برای بقای برجام فعلی، یا خلق برجام های مدنظر خود مخارجهای فراوان طلب خواهد کرد. به چه دلیل این طوری نباشد؟

بیرانوند عنوان کرد: تا وقتی که افرادی عطش چانه زنی و نبوغ باخت و امتیاز دهی و البته توجیهات کودکانه را یکجا دارند به چه دلیل ترامپ هم سعی خود را نکند.

«در اصل، شعبده ترامپ با اوباما تفاوتی ندارد. هر دو پوچ بازی می کنند و چیزی در دستشان نیست و حقی را ادا نخواهند کرد. از آتش آمریکایی ها برای ملت ما آبی حرارت داده نمیشود.»

نماینده مردمان بروجرد در مجلس نهم وقت همچنین تصریح کرد: آنست در جبهه خودی روحانی تصمیم خود را بگیرد، از مسیر پر غلط اعتماد به کدخدا برگردد و باقیمانده فرصت خود را دریابد همچنین وقت و امکانات کشور را هزینه خیال همزیستی با ابلیس نکند زیرا ابلیس خون ریز است و بد عهد و اهل خنجر زدن از پشت. و چون روحانی زره بی اعتمادی به ایالات متحده را بر تن ندارد زیان پذیرتر است.

*****************************************

متن از : كيانا ی.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يار من چون بخرامد به تماشای چمن ««« »»» برسانش ز من ای پيک صبا پيغامیشعبده برجامی ترامپ با اوباما فرقی ندارد/برخی خودی ها همچنان بر ته دیگ خالی برجام نان می سایند


TT / 53 --- TP / 16%گردآوری شده توسط : كيانا ی.
تاریخ گردآوری : 2016-11-12
در دسته بندی : فرقی
برچسب ها : خودی , ترامپ , شعبده , همچنان , اوباما , برجامی , سایند
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :