"شعله ور" با بازی امین حیایی در کرج کلید خورده است

"شعله ور" با بازی امین حیایی در کرج کلید خورده است

فیلمبرداری فیلم سینمایی "شعله ور" به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و به کارگردانی حمید نعمت اله هفته گذشته در سکوت خبری در کرج آغاز شده است.

تصویر و عکس "شعله ور" با بازی امین حیایی در کرج کلید خورده است

به گزارش «نسیم آنلاین»، در نخستین سکانس های این فیلم "امین حیایی" در گلخانه ای در کرج مقابل دوربین رفته است. بر این اساس "امین حیایی" به همراه فرزند خود "دارا حیایی" در این فیلم سینمایی ایفای نقش می کند و به زودی هنرپیشگان تازه ای به این پروژه افزوده خواهند شد.

بر اساس این گزارش فیلمبرداری فیلم سینمایی "شعله ور" در شهرهای تهران، آمل، زاهدان و زابل انجام خواهد شد.

"شعله ور" به قلم "حمید نعمت اله" و "هادی مقدم دوست" به رشته تحریر درآمده و دهمین همکاری مشترک شفیعی و نعمت اله بعد از چند فیلم تلویزیونی، سریال "حالت سفید" و فیلم سینمایی " سر به مهر" است که برای اکران در سی و پنجمین فستیوال فیلم فجر تهیه خواهد شد.

شایان ذکر است صفحه جایزی "شعله ور" در شبکه های اجتماعی افتتاح شده است و علاقه مندان قادر هستند برای دریافت آخرین اخبار و تصاویر به این صفحات یا کانال "کانون فرهنگی هنری وصف صبا" به آدرس Telegram.me/vasfesabaa مراجعه کنند.

گفتنی است عوامل فیلم سینمایی" شعله ور" شامل آماده کننده: محمدرضا شفیعی، کارگردان: حمید نعمت اله، نگارنده: حمید نعمت اله و هادی مقدم دوست، مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا، دستیار نخست کارگردان: سعید بیات، مدیر برنامه ریزی: داوود باقری، صدابردار: علی عدالت دوست، طراح گریه کنم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و تیپ: محمدرضا شجاعی، مدیر تولید: فرشید رئوفی، جانشین تولید: مرتضی پیرهادی، مدیر تدارکات: سعید جعفری، عکاس: امیرحسین شجاعی، دستیار آماده کننده: سجاد طباطبایی، مشاور رسانه ای: راضیه جباری و اجراکننده نقش: کانون فرهنگی هنری وصف صبا

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد****

نگارش از: آترين م.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار
««« »»»
خانه پروردی چه تاب آرد غم چندين غريب

"شعله ور" با بازی امین حیایی در کرج کلید خورده است

TT / 36 — TP / 12%

نظر دهید