شناسایی خوب ترین برنامه های گوشی برای دوربین (6 عکس)

معرفی برترین برنامه های موبایل برای دوربین

عکس شماره 1 ⇩

معرفی خوب ترین برنامه های موبایل برای دوربین 

برای دوربین های موبایل برنامه های بسیار زیادی وجود دارند که عکاسی را حقیقتا خوشایند تر می کنند،مثل نمونه های زیر که به شما میشناسانیم. امروزه دوربین های موبایلهای هوشمند اهمیت زیاد تری نسبت به گذشته دارند. شرکتها تلاش میکنند دوربین های قابل اعتماد تری داشته باشند

که بتواند در نور کم تصاویر و عکسهای مرغوب بگیرد و خصوصیاتی را داشته باشد که مردم به دنبالش می باشند. بیشتر مردم گوشی ها را به واسطه کیفیت دوربینش خریداری می کنند. البته اپلیکیشن های زیادی وجود دارد که قادر هست کیفیت تصاویر و عکسهای گوشی را تا حدودی خوب تر کند.

عکس شماره 2 ⇩
عکس معرفی خوب ترین برنامه های موبایل برای دوربین

BestMe Selfie Camera

این دوربین یک اپلیکیشن مجانی برای کسانی که است که دل باخته عکس سلفی می باشند. این اپلیکیشن شامل ۱۲۵ فیلتر، استیکر، اموجی، افکت و خیلی چیزهای دیگر است. این اپلیکیشن بویژه برای کسانی که تصاویر و عکسهای خودشون را در رسانه ها به اشتراک میگذارند بسیار پر کاربرد است.

عکس شماره 3 ⇩
عکس معرفی خوب ترین برنامه های موبایل برای دوربین

Camera FV-5

این دوربین یکی از اپلیکیشن هایی که در مدت وقت کوتاه شهرت بالایی یافت و بخاطر تنظیمات و خصوصیات دستی اش سرشناس است. از جمله: تنظیمات تحول نور، سرعت شاتر، اندازه گیری نور، فوکوس و وایت بالانس. این اپلیکیشن فایلهای JPEG، PNG، RAW، هیستوگرام RGB را حمایت می کند و برنامه ای اثرگذار و بسیار توانا است.

عکس شماره 4 ⇩
عکس معرفی خوب ترین برنامه های موبایل برای دوربین

Camera JB+

این اپلیکیشن شامل وضعیتهای دوربین، ویدیو و پانوراما به همراه افکت های زنده ، حالت عکاسی پشت سر هم، منظم کیفیت تصاویر، حمایت از فایلهای کلیپی ۴K است. اگه برنامه ای ساده میخواهید قادر هستید با این اپلیکیشن تجربه خوبی داشته باشین.

عکس شماره 5 ⇩
عکس معرفی خوب ترین برنامه های موبایل برای دوربین

Camera MX

این برنامه یکی از کهنه ترین اپلیکیشن های دوربین است که هنوز هم جایگاه خودش را حفظ کرده است. این برنامه شامل مشخصاتی چون: حالت  Live Shot، حمایت از عکس برداری ۱۶:۹ در فیلم برداری و بسیاری لوازم ویرایش فیلم و عکس که به شما اجازه می دهد چیزهایی مثل روشنایی، کنتراست،

saturation، چرخش و خیلی نکات دیگر را در عکس ها منظم کنید. این اپلیکیشن مهار دستی برای عکاسان حرفه ای ندارد اما برای مبتدی ها که در پی گرفتن تصاویر و عکسهای خوب می باشند کفایت می کند.

عکس شماره 6 ⇩
عکس معرفی خوب ترین برنامه های موبایل برای دوربین

Camera Zoom FX

این دوربین یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که مدت هاست به بازار آمده است. در ورژن های جدید با تنظیمات و مشخصات تازه ای که به این برنامه افزوده شده توانایی آن را بیش از قبل کرده است. از جمله مشخصاتی که به این اپلیکیشن افزوده شده است: مهار و منظم دستی دوربین، کیفیت HDR، تایم لپس، پانوراما، تصاویر زنده و بسیار افکت های دیگر که تصویر و عکسی نادر بنابراین می دهد.

---براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد---

تهیه از : پدرام ض.

تبلت و موبایل در بخش آموزش و ترفند سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اين شرح بی‌نهايت کز زلف يار گفتند ««« »»» حرفيست از هزاران کاندر عبارت آمدشناسایی خوب ترین برنامه های گوشی برای دوربین (6 عکس)


TT / 123 --- TP / 26%

گردآوری شده توسط : پدرام ض.
تاریخ گردآوری : 2017-08-12
در دسته بندی : موبایل
برچسب ها : دوربین

مطالب مرتبط