شناسایی نسخه ضدآب ال جی V20 موسوم به V34

معرفی نسخه ضدآب ال جی V20 موسوم به V34

ال جی V34 گوشی جمع و جوری می باشد و نسخه ضد آب LG V20 است، اما شما نمی توانید یکی از آن را داشته باشید.

به گزارش کلیک، اگه شما از علاقه مندان گوشی های با صفحه اکران بزرگ هستید، مسلما عاشق ال جی وی۲۰ می شوید. از طرفی, اگه علاقه ای به تهیه کرد یا داشتن یک تبلت ندارید، صفحه اکران ۵٫۷ اینچی وی۲۰ امکانات عالی را در اختیار شما میگذارد.

ال جی احتمالا آگاهی میدارد که چنین گوشی های هوشمند بزرگی برای همه عالی نیستند، به همین خاطر به تازگی گوشی ال جی وی۳۴ را شناسانده است. این گوشی تقریبا تمام اجزای سخت افزاری به کار رفته در وی۲۰ را حفظ کرده است، که شامل صفحه اکران ثانویه، بدنه فلزی، انحنای مشابه در دیزاین، چیپ ست اسنپ دراگون ۸۲۰، ۴ گیگابایت رم، ۳۲ گیگابایت حافظه ذخیره سازی، دوربین دوگانه هم برای جلو و هم برای پشت و باتری ۳ هزار میلی آمپری می شود و درست همانند ال جی وی۲۰، وی۳۴ هم در بر می داری دستگاه عامل اندروید ۷٫۰ است.

با وجود همه این شباهت ها، دو تفاوت عمده بین V34 و V20 وجود دارد. نخست، صفحه اکران عمده ۵٫۷ اینچی در V20 به اندازه ۵٫۲ اینچ در V34 کاهش کشف کرده است، اما وضوح عکس و تصویر ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ را حفظ کرده است. مورد دوم هم این است که V34 در بر می داری گواهی نامه IP67 می باشد و در برابر گرد و غبار و آب مقاوم است، و در مقایسه با وی۲۰ ارتقا و خوب تری قابل توجهی تلقی میشود.

متاسفانه خبر آزرده کننده در رابطه با این گوشی این است که ال جی قصد دارد این گوشی را فقط در ژاپن عرضه کند و برنامه ای برای عرضه آن در بازارهای دیگر ندارد. ال جی وی۳۴ اواسط ماه نوامبر در دو رنگ طلایی و تیتانیومی عرضه می شود. البته حدس زده میشود اگه این گوشی در ژاپن مورد استقبال قرار گیرد، ال جی به فکر به فروش رسان آن در بازارهای بزرگ تر هم بیافتد.

*******************

نگارنده : پيروز ی.

تلفن های هوشمند در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز کوی مغان رخ مگردان که آن جا ««« »»» فروشند مفتاح مشکل گشايیشناسایی نسخه ضدآب ال جی V20 موسوم به V34


TT / 46 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : پيروز ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تلفن های هوشمند
برچسب ها : ضدآب , نسخه , موسوم

مطالب مرتبط