شهادت و فداکاری در راه خدا با شرایط موجود درک بزرگی می خواهد

شهادت و فداکاری در راه خدا با شرایط موجود درک بزرگی می خواهد

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که شهادت مسیری است که خداوند آن را برای هر کسی باز نمی‌کند، نقل کرد: شهادت و فداکاری در راه خدا با شرایط موجود درک بزرگی می‌خواهد.

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی شامگاه چهارشنبه 28 مهرماه) در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم جاویدالاثر علی آقاعبداللهی که در منزل این شهید به انجام رسانده شد، بیان داشت: برای خانواده معظم شهید آقاعبداللهی طلب منتظر میمانم و امیدوارم که با اولیای خودش محشور شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که شهادت مسیری است که خداوند راه آن را برای هر کسی نمیگشاید، نقل کرد: برای ما سخت است که این طوری جوانان خوش فکر انقلابی را از دست می دهیم ولی برای شهدا دریچه های بزرگتری گشوده میشود.

لاریجانی با بیان این که خانواده شهید بودن ارزش فراوانی دارد، نقل کرد: درک بزرگی می خواهد که انسان با شرایط موجود در این راه فداکاری کند.

رئیس قوه مقننه با بیان این که شما خانواده شهدا در پیشگاه خداوند عزیز هستید، نقل کرد: مقام شهدا جایگاه بالایی است و شما را شفاعت می کند. آرزو می کنم شهادت بچه شما باعث روشنی زندگی خانواده شهید بشود.

بر اساس این گزارش شهید مدافع حرم جاویدالاثر علی آقاعبداللهی در خان طومان به شهادت رسیده و هنوز پیگیر منزه ایشان بازنگشته است.

__________________________________

تهیه و تدوین : آرش ک.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بدان کمر نرسد دست هر گدا حافظ ««« »»» خزانه‌ای به کف آور ز گنج قارون بيششهادت و فداکاری در راه خدا با شرایط موجود درک بزرگی می خواهد


TT / 30 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : آرش ک.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : فداکاری
برچسب ها : بزرگی

مطالب مرتبط