شهرآورد مازندرانی ها در لیگ برتر با میزبانی کاله از ساروی ها

شهرآورد مازندرانی ها در لیگ برتر با میزبانی کاله از ساروی ها

هفته اول لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر فردا چهارشنبه با 6 دیدار برگزار می‌شود که در شهرآورد مازندرانی‌ها این مسابقات کاله در خانه میزبان سازمان عمران شهرداری ساری است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرستان آمل، سی امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان کشور امسال با نام و یاد شهدای منا از فردا چهارشنبه با برگزاری 6 دیدار در سر تا سر کشور از سر گرفته می شود.

شهرهای آمل، اراک، تهران، ورامین و اردکان میزبان های هفته اول لیگ برتر هستند که در یکی از اصلیترین دیدارها کاله مازندران امسال در شمال کشور با حریف نوپای خود روبرو می شود.

کاله مازندران که بیش از پنج سال به عنوان تنها نماینده این استان شمالی کشور در لیگ برتر بود امسال با تیم داری سازمان عمران شهرداری ساری در نخستین دیدار به مصاف این تیم می رود تا شهرآورد مازندرانی های والیبال کشور با شور و اشتیاق فراوان والیبال دوستان همراه باشد.

این دیدار از ساعت 17 در تالار ورزشی پیامبر اعظم (ص) دنبال می شود که حسین پورکاشیان از داوران باتجربه ایران به عنوان نماینده فدراسیون والیبال در آن حضور داشته و مسعود ذوقی و علی رضا قریب داوران دیدار هستند.

شاگردان جوان و جویای نام بهروز عطایی در کاله مازندران همانند ادوار گذشته لیگ برتر عزم خود را جزم کردند تا بتوانند نماینده شایسته ای باشند و مقابل تیم ها در دیدار خانگی تمام کیفیت و تکنیک خود را به اکران درآورند.

محمودی مربی نام آشنای والیبال در ساری هم با جذب بازیکنان جوان به همراه سه والیبالیست خارجی می خواهد در نخستین دیدار خارج از خانه لیگ برتر دست پر به مرکز استان باز گشته و چشم به کسب امتیاز بدوزد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، فصل تازه سی امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان کشور یادواره شهدای منا امسال با حضور 12 تیم به انجام رسانده میشود.

کاله مازندران، بانک سرمایه تهران، شهرداری تبریز، پیکان تهران، شهردارى ارومیه، سازمان عمران شهرداری سارى، پارسه تهران، هاوش گنبد، سایپای البرز، صالحین ورامین، آرمان ورزش اردکان و شهرداری اراک تیم های حاضر در این رویداد اهمیتی می دارند که در دو مرحله مقدماتی و پلی آف به دیدار هم می بروند.

مرحله مقدماتی مسابقات هم با دیدار تیم ها به صورت رفت و برگشت دنبال می شود و امید می رود با تقسیم شدن بازیکنان ملی پوش نگاه کن تیم های گوناگون شاهد بازی های خوشگل و تماشاگرپسند باشیم.

-نظرات شما مايه دلگرمى ماست-

تهیه کننده: مژگان ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلم از وحشت زندان سکندر بگرفت ««« »»» رخت بربندم و تا ملک سليمان برومشهرآورد مازندرانی ها در لیگ برتر با میزبانی کاله از ساروی ها


TT / 61 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : مژگان ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : میزبانی
برچسب ها : ساروی , کاله

مطالب مرتبط