3 شهروند شهریاری در اثر گازگرفتگی راهی بیمارستان شدند

3 شهروند شهریاری در اثر گازگرفتگی راهی بیمارستان شدند

مسؤول اطلاع‌رسانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات مطمئنی شهرداری شهریار نقل کرد: سه نفر از شهروندان شهریاری در اثر گازگرفتگی راهی بیمارستان شدند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از غرب استان تهران، رضا قاسمی پس از ظهر امروز در حاشیه بازدید از ایستگاه آتش نشانی 101 مرکزی بیان کرد: سه نفر از شهروندان شهریاری که دچار گازگرفتگی شده بودند با همکاری اورژانس به بیمارستان انتقال کشف کردند.

وی بیان کرد: ساعت 24 دقیقه بامداد امروز در تماسی که با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گرفته شد گازگرفتگی سه نفر از شهروندان واقع در شهریار، چهارراه مخابرات، خیابان استقلال، مجتمع زیباکنار خبر داده شد.

مسؤول خبر دهی سازمان آتش نشانی و خدمات مطمئنی شهرداری شهریار بیان کرد: ستاد فرماندهی این سازمان بی درنگ امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل عازم محل حادثه کرد.

وی تصریح کرد: هنگام رسیدن مأموران اعزامی سازمان آتش نشانی و خدمات مطمئنی شهرداری شهریار دیده شد سه نفر از ساکنین یک واحد مسکونی به دلیل نبود رعایت اصول مطمئنی در لوازم گازسوز نبود بست شیلنگ گازآبگرمکن و دودکش آبگرمکن در نما دچار گازگرفتگی شدند که با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان جابجا شدند.

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد

تهیه از: گلبانو غ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جلوه بخت تو دل می‌برد از شاه و گدا ««« »»» چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی3 شهروند شهریاری در اثر گازگرفتگی راهی بیمارستان شدند


TT / 35 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : گلبانو غ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
Notice: Undefined offset: 1 in /www/serze/index.php on line 141

در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط