شورای قشر بسیج باید به شناسایی آسیب های اجتماعی بپردازد

شورای قشر بسیج باید به شناسایی آسیب های اجتماعی بپردازد

فرماندار زرند نقل کرد: از جمله وظایف شورای قشر بسیج، رصد و معرفی آسیب‌های اجتماعی و تهدیدات موجود در موضوعات گوناگون است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زرند، حبیب الله خنجری عصر امروز در نشست شورای قشر بسیج بیان داشت: یکی از اهداف مهم شورای قشر بسیج کارمندان این است که باید اتاق فکر کارمندان در سطح شهرستان باشد تا بتوانیم به اهداف مورد نظر در این شورا برسیم.

وی ادامه داد: اصلیترین رسالت بسیج این است که اهداف انقلاب اسلامی را در تمام امور ترویج دهد، امام خمینی (ره) انقلاب را پاسداری از مظلومان و مبارزه با استکبار آگاهی داشتند و تا آخر عمر به آن پایبند بودند.

فرماندار زرند اضافه کرد: در این راستا بسیج ادارات باید در بدنه خود تفکر انقلابی گریه کن ایجاد و تقویت کنند، چراکه نسل های پیش برای ایجاد انقلاب از جان خود گذشتند و نسل های حال و آینده نیز برای نگهداری انقلاب باید از همه چیز خود بگذرند تا انقلاب پایدار بماند.

خنجری بیان کرد: از جمله وظایف شورای قشر بسیج، رصد و معرفی زیانهای اجتماعی و تهدیدات موجود در موضوعات گوناگون است که رسیدگی به آن نیاز به بررسی در جلسات و ارائه راهکارهای عالی برای رفع معضلات دارد.

فرماندار زرند یادآور شد: با تعامل و همکاری که میان ادارات و شورای قشر بسیج در شهرستان وجود دارد، سال سوم است که شهرستان زرند در استان حائز رتبه نخست و برتر شده است.

وی عنوان کرد: در رابطه با فریضه امر به معروف و نهی از منکر که یکی از اصول مهم شورای قشر بسیج است، برخی می گویند این فریضه واجب از یاد برده شده است، اما باید بگوییم در جامعه اسلامی این امر واجب قادر نیست ترک شود بلکه کمرنگ شده است.

این مسؤول تشریح کرد: در این زمینه مدیران ادارات و سازمان ها که متولیان اصلی اجرای آن هستند، باید به خوبی وظیفه خود را به انجام رسانند و به گونه ای عمل کنند که این فریضه موثری مثبتی داشته باشد و آحاد مردمان در انجام آن مشارکت کنند.

****************

مسئول متن : شراره ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در آستان جانان از آسمان مينديش ««« »»» کز اوج سربلندی افتی به خاک پستیشورای قشر بسیج باید به شناسایی آسیب های اجتماعی بپردازد


TT / 47 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : شراره ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : شورای
برچسب ها : بسیج , آسیب , شناسایی

مطالب مرتبط