شکایت هنرپیشه تازه سریال تلوزیونی شهرزاد از باندبازی در سینما

گلایه بازیگر جدید سریال شهرزاد از باندبازی در سینما


بیوک میرزایی بازیگر تازه سریال شهرزاد از باندبازی در سینما گلایه کرد.

صحبت های بیوک میرزایی درباره باندبازی در سینما

بیوک میرزایی حین اعلام خبر از حضور خود در قسمت دوم سریال شهرزاد از وجود باندبازی در سینما گلایه کرد.

بیوک میرزایی بازیگر سینما، تلویزیون و رادیو با اشاره به فعالیت های کنونی خود از وضع موجود سینما گلایه کرد و گفت: فعلاً تمرکزم روی رادیو نمایش و کارهای اکرانی رادیو است و در سینما فعالیتی ندارم.
وی علت کم کاری خود را وجود باندبازی در سینما خواند و افزود: خودتان هم آگاهی میدارید الان همه چیز با ارتباط ها جلو میرود و هرکس باند و رانت خودش را دارد و به همین خاطر من هم فعالیتم کاهش داده شده است.

بازیگر سریال «کلاه پهلوی» ادامه داد: اگه هم کاری ارائه داده شود، کار ضعیفی است. این روزها پیشنهادات هم از لحاظ نوشته و هم از نظر مسائل مالی ضعیف هستند و به همین خاطر آدم رغبتی نمییابد و ترجیح می دهد در رادیو بماند.
بازیگر فیلم سینمایی «اخراجی ها ۲» در خصوص کارهای توصیه ای اش تصریح کرد: بازی در یک سریال ۳۰ قسمتی که اکبر محلوجیان نگاشته و محمدعلی اسلامی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد به من ارائه داده شده است که در مایه های زیرتیغ و پدر سالار است که تصویب هم شده، اما به مرحله اجرا نرسیده است.

میرزایی از حضور خود در سری دوم کلکسیون «شهرزاد» گزارش کرد و اذعان کرد: علاوه بر این گفتمانهایی هم برای سریال «شهرزاد۲» با من شده است که فعلاً در حد صحبت است. این پیشنهاد از سوی سازندگان سریال شهرزاد بوده است، منتها نوشته سریال هنوز کامل نشده و به همین خاطر خبر قطعی از زمان آن ندارم.

بازیگر فیلم «واکنش پنجم» از حضور هنرپیشگان سری قبلی شهرزاد در این کلکسیون گزارش کرد و افزود: آگاهی میدارم که هنرپیشگان قبلی مثل جناب شهاب حسینی، مصطفی وقتی و بانو ترانه علیدوستی در این کار حضور دارند و چندین بازیگر دیگر مثل امیر جعفری به سریال افزوده شده اند. از علی نصیریان هم خبری در این سریال نیست و مییاندیشم در سری دوم حاضر نباشد.

میرزایی با اشاره به تولیدات بالای رادیو خاطرنشان کرد: در رادیو سقف دستمزد پایین است و این معضل سالهاست که با ما همراه است، ولی خوبی کار این است که تعداد تولید آثار بالاست و فرزندها مرتب دو و سه شیفته فعالیت میکنند. کارهای رادیو از لحاظ نوشته و کیفیت خیلی خوب هستند.
- با تشکر از انتخاب شما -

نگارش : آريامنش ح.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به بارگاه تو چون باد را نباشد بار ««« »»» کی اتفاق مجال سلام ما افتدشکایت هنرپیشه تازه سریال تلوزیونی شهرزاد از باندبازی در سینما


TT / 61 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : آريامنش ح.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : گلایه
برچسب ها : سینما

مطالب مرتبط