شیائومی هم قیمتی فروختن شد؛ چشم انتظار Mi Note 2 با نرخ ۸۴۶ دلار باشید (۲ عکس)

شیائومی هم گران فروش شد؛ منتظر Mi Note 2 با قیمت ۸۴۶ دلار باشید

دیگر به نزدیک ترین وقتها تا معرفی مجلسی گوشی شیائومی می نوت ۲ نزدیک می‌شویم. اسمارت فونی که تا ۷ روز دیگر شناسانده خواهد شد و انتظار داریم تا ویژگی های بسیار رده بالایی داشته باشد. اما روز پیش و باز هم از طریق Weibo اطلاعاتی از این گوشی منتشر شده است که شاید مایه تعجب شما شود. این گوشی گران در حدود ۸۴۶ دلار خواهد داشت.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس شیائومی هم گران به فروش رسان شد؛ منتظر Mi Note 2 با قیمت 846 دلار باشید

شیائومی از جمله آن شرکت هایی بوده است که همواره به عرضه گوشی های با بالاترین مشخصات و کیفیت و در عین حال قیمت عالی در بازار سرشناس بوده و قادر بوده با همین استراتژی از یک شرکت کوچولو به کمپانی مبدل شود که بتواند در کشورهای زیادی حضور یافته و آمار به فروش رسان گیراای را به خود اختصاص دهد.

اما در رابطه با می نوت ۲ حرف خواهیم زد. این گوشی به مانند دو اسمارت فون جدید معرفی شده شرکت، Mi 5s و Mi 5s Plus از چیپست Snapdragon 821 بهره خواهد گرفت و برای آن ۶ گیگابایت RAM و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی انتخاب شده است. علاوه بر این در می نوت ۲ یک دوربین دوگانه ۱۶ مگاپیکسلی هم به عنوان دوربین عمده بهره گرفته خواهد شد و نمایشگر سیستم ۵.۷ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل خواهد بود که در هر دو سمت در بر می داری لبه های خمیده بوده و ظاهری مشابه گلکسی نوت ۷ شرکت سامسونگ را به خود اختصاص خواهد داد. البته این اواخر شایعاتی هم انتشار داده شده اند که از وجود گوشی بدون لبه های خمیده و به مکان آن حاشیه بسیار کم می نوت ۲ گزارش کرده اند که بعضی منابع نیز از معرفی همزمان دو نسخه از این گوشی گزارش کرده اند.

اما یک وجه دیگر این گوشی قیمت آن است که پیش فرض ما گران معقول و در حدود ۴۰۰ دلار برای آن است و همانطور که دو گوشی Mi 5s و Mi 5s Plus که به تازگی شناسانده شده اند گران در این حدود دارند، برای می نوت ۲ نیز چنین انتظاراتی تا پیش از این متصور شده بوده است.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩
تصویر و عکس شیائومی هم گران به فروش رسان شد؛ منتظر Mi Note 2 با قیمت 846 دلار باشید

بر خلاف انتظارات قبلی در رابطه با می نوت ۲ بر اساس تیزرهایی که منتشر شده است باید منتظر قیمت های به مراتب بالاتری باشیم. در آگهی کوتاه مربوط به قیمت این گوشی مبلغ ۵۶۹۹ یوآن چین برای آن انتخاب شده است که معادل ۸۴۶ دلار است؛ گران که تا پیش از این در هیچ یک از محصولات شیائومی نگاه نکرده بودیم.

البته این احتمال هم وجود دارد که این آگهی کوتاه و گران که در آن نگاه کرده ایم تا روز معرفی عوض شود ولی با حساب فعلی باید منتظر این باشیم که شیائومی هم به قلمرو شرکت های سازنده گوشی های گران قیمت وارد شده و سنت قبلی خود را بشکند.

مورد دیگر این تیزرها هم مربوط به زمان عرضه است که نخست نوامبر (۱۱ آبان ماه) تعیین شده است که دقیقاً یک هفته بعد از تاریخ معرفی در ۲۵ اکتبر (۴ آبان) تعیین شده است.

—————————————————-

تهیه شده توسط : بهنام ذ.

تلفن های هوشمند در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سحر کرشمه چشمت به خواب می‌ديدم
««« »»»
زهی مراتب خوابی که به ز بيداريست

شیائومی هم قیمتی فروختن شد؛ چشم انتظار Mi Note 2 با نرخ ۸۴۶ دلار باشید (۲ عکس)

TT / 106 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر دهید

لطفا جواب سئوال زیر را بدهید *