شیائومی کیبورد مکانیکی ۴۵ دلاری شناسایی کرد

شیائومی کیبورد مکانیکی ۴۵ دلاری معرفی کرد

کمپانی شیائومی، صفحه کلید مکانیکی تازه ای شناسانده که جنس بدنه ی آن آلومینیومی است و ۸۷ کلید دارد.

بخش دانش و زندگی تبیان

هفته ی گذشته ی یک آگهی کوتاه بازرگانی از کمپانی شیائومی انتشار داده شد که مربوط به صفحه کلید جدید این کمپانی بود و حالا این محصول رسما شناسانده شده است. کیبورد مکانیکی شیائومی که نام آن معلوم نیست، امکانات و تواناییهای بسیار خوبی را ارائه می کند و علاوه بر این قیمت آن نیز عالی است.این کیبورد ۸۷ کلید دارد و ابعاد آن هم ۳۸۵ در ۱۲۸ در ۳۱.۶ میلی متر است و وزنی ۹۴۰ گرمی دارد. این محصول از دیزاین شش لایه بهره می برد و بدنه ی آن نیز از جنس آلومینیوم H32 است. شکل و ظاهر نهایی این صفحه کلید نیز بسیار خوشگل بوده و در برابر سایش نیز مقاوم است.

دیزاین این کیبورد به نحوی است که ارگونومی بسیار خوبی دارد و در زاویه ی ۶ درجه قرار می گیرد و به همین علت حتی بعد از چندین ساعت کار با آن، کاربر احساس خستگی نخواهد کرد. کلید های این محصول از جنس پلی کربنات و رزین ABS بوده و رنگ آن نیز سفید است. حروف چاپ شده روی کلید های کیبورد جدید شیائومی ضد فرسایش است و می توان آن ها را با کلید های جدید تعویض کرد. همین امر ایجاب کرده تا امکان پیشنهادی کردن کیبورد توسط خریداران این محصول فراهم شود.

TTC Red Switches نیز باعث می شود تا این صفحه کلید برای گیمرها بسیار عالی باشد. یک چیپ پردازشی ۳۲ بیتی با معماری ARM نیز برای این محصول انتخاب شده که با نرخ رفرش ۱۰۰۰ مگاهرتز باعث می شود تا سرعت پاسخگویی فشار کلید ها به یک میلی ثانیه برسد و علاوه بر این، می توان در این کیبورد، تا ۱۱ کلید را به صورت همزمان و بدون ایجاد شدن هیچگونه تداخلی فشار داد.

محصول نکته اشاره مجهز به چراغ های ال ای دی ۳۵۲۸ با میزان روشنایی ۶ سطحی است. شما قادر هستید این چراغ ها را به نحوی تنظیم کنید که همگی سفید باشند یا یک رنگ سفید مایل به نارنجی را نمایان کنند. کلید های اصلی از جمله کلید ویندوز، کپس لاک، اسکرول لاک و کلید های تابع روی این کیبورد تعبیه شده اند. اصلیتر از همه، قیمت بسیار عالی این محصول است که تنها ۴۵ دلار تعیین شده و امکان پیش تهیه کرد آن از هم اکنون وجود دارد. عرضه ی کیبورد نکته اشاره نیز از تاریخ ۲۹ نوامبر (۹ آذر ماه) آغاز خواهد شد.

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد

تهیه از: رويا ذ.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرا چشميست خون افشان ز دست آن کمان ابرو ««« »»» جهان بس فتنه خواهد ديد از آن چشم و از آن ابروشیائومی کیبورد مکانیکی ۴۵ دلاری شناسایی کرد


TT / 42 --- TP / 10%

گردآوری شده توسط : رويا ذ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مکانیکی
برچسب ها : شیائومی

مطالب مرتبط