شیوه دکوراسیون اطاق خردسال برای دو فرزند بازیگوش + تصویر و عکس

نحوه چیدمان اتاق کودک برای دو بچه شیطون + عکس

چنانچه دو بچه بازیگوش داشته باشیم و یک اتاق کار دشوار میشه اما دلواپس نباشید قادر هستید با این دستورات یک اتاق را برای هر دو خردسال زینت و چیدمان بچینید

چطور چیدمان اتاق خردسال به انجام رسانیم

دو فرزند من یک اطاق خواب دارند و مدتی است که با هم دعوایشان میشه. ما بر آن شدیم یک اطاق خواب را به دو بخش تقسیم کنیم تا دو محیط اختصاصی برای آن ها به وجود آید. برای تقسیم چیدمان اطاق خواب مشترک از چه راهکاری می توان بهره گرفت که هم کم هزینه باشد و هم امنیت بالایی داشته باشد؟

تصویر شماره 1 ⇩
نحوه چیدمان اتاق خردسال برای دو بچه بازیگوش + تصویر

شیوه ی چیدمان یک اتاق برای دو خردسال

برای این که بتوانید چیدمان اطاق خواب خردسال را به دو بخش تقسیم کنید قادر هستید از دیوارهای قبل ساخته و یا پارتیشن ها بهره گیرید. در صورت بهره گیری از پارتیشن توجه کنید از مدلی بر گزیده شود که برای اطاق خواب خردسال مناسب باشد و اتاق را مشابه محیط اداری نکند. قادر هستید تخته گچی هم بر روی دیوار یا پارتیشن نصب کنید تا فرزندها بتوانند برنامه مدرسه یا نقاشیهای خود را بر روی آن به انجام رسانند.

چنانچه میخواهید از روش ارزان تر بهره گیرید، یک چوب پرده را بین سقف اطاق خواب نصب کنید و پرده ای قشنگ متناسب با سلیقه فرزندان و رنگ چیدمان اتاق خردسال بر گزینید.

تصویر شماره 2 ⇩
تصویر نحوه چیدمان اتاق خردسال برای دو بچه بازیگوش + تصویر
نحوه چیدمان اتاق خردسال برای دو بچه بازیگوش + تصویر

با کمترین هزینه اتاق کودکانتان را مستقل کنید

مورد دیگری که جالب توجه است جهت تقسیم کردن محیط اطاق خواب است. جهتی را بر گزینید که از هر دو بخش امکان گذر و مرور به اتاق موجود موجود باشد و به در اتاق راه داشته باشد. همچنین پنجره اتاق را هم نصف کند. در غیر این صورت یک بخش تاریک میشه. پس خوب ترین جهت تقسیم کردن اطاق خواب، انتخاب کردن امتداد در وارد شدن و پنجره است.

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد

تهیه از: كيميا ع.

عکسهای دکوراسیون در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز گريه مردم چشمم نشسته در خون است ««« »»» ببين که در طلبت حال مردمان چون استشیوه دکوراسیون اطاق خردسال برای دو فرزند بازیگوش + تصویر و عکس


TT / 133 --- TP / 40%

گردآوری شده توسط : كيميا ع.
تاریخ گردآوری : 2017-08-15
در دسته بندی : شیطون
برچسب ها : کودک

مطالب مرتبط