شیوه غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار در اپل آیفون (2 عکس)

ترفند غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار در آیفون

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

شیوه غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار در اپل آیفون 

گوشی اپل آیفون هنگامی که دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد بصورت خودکار بروزرسانی خواهد شد که بعضی کاربران از این بابت آزرده می باشند. با این تدریس قادر می باشید بروزرسانی خودکار گوشی خود را غیر فعال کنید تا مصرف اینترنت شما افت پیدا کند.روز به روز به شمار نرم افزار ها افزوده می شود و برنامه های جدید با تواناییهای تازه به مارکت های Operating System سیستم عامل ها می آیند. بطوری که بهره گیری از برنامه ها به جزئی از احتیاجهای ما مبدل شده و بعضی از آن به عنوان وسیله ای برای کسب درآمد بهره میگیرند.

به این سبب کمپانیهای سازنده نرم افزار منظم معضلات برنامه های خود را از بین بردن و تواناییهای جدیدی به آن می افزایند. در موبایلهای اپل آی او اس به طور پیش فرض آپدیت برنامه ها به صورت خودکار صورت می گیرد و این موجب میشود تا مصرف حجم اینترنت شما زیاد شود.

قادر می باشید با بهره گیری از شیوه زیر آپدیت برنامه های گوشی خودرا از اوضاع خودکار به اوضاع دستی عوض کنید تادر وقت دلخواه خود برنامه ها را آپدیت کنید.

برای غیر فعال کردن بروز رسانی خودکار در اپل آیفون باید:

به بخش Settings گوشی بروید
وارد بخش iTunes & App Store شوید

 به اعلان سرزه و به نقل از پارس ناز در این بخش برنامه هایی که خودشون به صورت خودکار آپدیت میشوند را می بینید و آنها را غیر فعال کنید

بخش Use Cellular Data (بهره گیری از اینترنت سیمکارت) به صورت پیش فرض خاموش است. این گزینه را فعال نکنید به این علت که با اتصال به اینترنت برای بروز رسانی از اینترنت سیمکارت شما بهره می گیرد.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس شیوه غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار در اپل آیفون

آپدیت برنامه های گوشی

_____________________

تهیه و تدوین : فرهاد ر.

تبلت و موبایل در بخش آموزش و ترفند سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی ««« »»» وان می که در آن جاست حقيقت نه مجاز استشیوه غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار در اپل آیفون (2 عکس)


TT / 138 --- TP / 48%

گردآوری شده توسط : فرهاد ر.
تاریخ گردآوری : 2017-05-18
در دسته بندی : خودکار
برچسب ها : آیفون , غیرفعال

مطالب مرتبط