صبای قم از پدیده اصفهان 3 امتیاز با ارزش گرفت

صبای قم از پدیده اصفهان 3 امتیاز با ارزش گرفت

تیم فوتبال جوانان صبای قم در نخستین مسابقه خود از فصل تازه رقابت‌ مدعیان صعود به لیگ برتر فوتبال جوانان باشگاه‌های کشور از پدیده اصفهان سه امتیاز با ارزش گرفت.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم، پس از هفته ها تمرین و آماده سازی برای حضور در فصل تازه رقابت های لیگ دسته اول فوتبال جوانان باشگاه های کشور، سرانجام استارت این بازی ها برای تیم جوانان صبای قم و دیگر مدعیان صعود به لیگ برتر از عصر امروز چهارشنبه بیست و هشتم برج مهر زده شد.

در شرایطی که تعداد 24 تیم در چهار گروه 6 تیمی به انجام رساننده بازی های فصل 1395 لیگ دسته اول فوتبال جوانان باشگاه های کشورمان هستند، تیم فوتبال جوانان صبای قم در گام اول این بازی ها در مصاف با تیم پدیده اصفهان با دو گل به خوب تری رسید و سه امتیاز با ارزش گرفت.

در حالی که از مسابقات لیگ دسته اول فوتبال جوانان باشگاه های کشور مجموعا دو تیم مجوز صعود به رقابت های لیگ برتر این رده سنی برای سال 1396 را کسب می کنند، فوتبالیست های جوان صبای قم نخستین مسابقه خود را با برد به اتمام رساندند تا نمایان بکنند که در گروه سوم مقدماتی یکی از مدعیان عمده صعود هستند.

این در شرایطی است که بر اساس قرعه کشی انجام شده در سازمان لیگ فوتبال کشورمان، تیم فوتبال جوانان صبای قم در مرحله گروهی فصل تازه رقابت مدعیان صعود به لیگ برتر جوانان با تیم های جوانان شهرداری اراک، مس رفسنجان، فجر شهید سپاسی شیراز، پدیده اصفهان و شهید وفایی شیراز مسابقه میدهد.

کادر فنی تیم جوانان صبای قم، عصر امروز این تیم را با مخلوط حسن عزیزی به عنوان دروازبان، امیرحسین مثنایی، ابوالفضل مرادی، میثم مهری و فردین قلی نیا داودی به عنوان مدافع، حسین توکلی، محمد میرزا حسین، محسن آزادیان و حمید صفرزاده به عنوان هافبک و رضا شکری و ابوالفضل برجی به عنوان مهاجم در برابر تیم پدیده اصفهان به میدان فرستاد و نماینده قم با گل های که در هر دو نیمه به ثمر رساند، دو بر صفر از سد رقیب خود عبور کرد.

در این دیدار روی نیمکت تیم فوتبال جوانان صبای قم نیز مهدی مرادی، محمد احمدی، محمدرضا نصیری، حمید سلمانیان، محمد چاوشی، محمدعبدالهی و علیرضا حسینی حاضر بودند و سه نفر از آنها با صلاحدید کادر فنی تیم خود در مقابل پدیده اصفهان به میدان رفتند.

در شرایطی که مدیر تیم اصغر زرگر، سرمربی داود عاصم آبادی و مربیان این تیم مسعود خسروی، مجید کمیجانی و سیدجواد طباطبایی بودند و تدارکات این تیم را صفرعلی زنجیرانی به انجام میرساند، صبا در دقیقه 30 نیمه اول با گل به خودی مدافع تیم پدیده یک بر صفر قبل افتاد و پیروز به رختکن رفت.

در نیمه دوم این مسابقه که تیم پدیده اصفهان برای جبران گل عقب مانده و نباختن تلاش می کرد، فوتبالیست های جوان صبای قم در ضد هجوم به این تیم ضربه زدند و در دقیقه 70 از رقیب یک پنالتی گرفتند که این فرصت توسط حمیدرضا صفرزاده به گل دوم صبای قم مبدل شد تا صبا با نتیجه دو بر صفر پدیده اصفهان را در گام اول از فصل تازه لیگ دسته اول فوتبال جوانان باشگاه های کشور غلبه کرده و سه امتیاز با ارزش این دیدار را از آن خود کند.

صبای قم پس از بازی هفته اول لیگ امسال با تیم پدیده اصفهان و خوب تری دو بر صفر برابر این تیم، دومین مسابقه خود را در نیم فصل اول مرحله گروهی این بازی ها از ساعت 15:15 دقیقه عصر روز سه شنبه چهارم آبان ماه در ورزشگاه شهید حیدریان قم برابر تیم مس رفسنجان به انجام میرساند.

______________________

تهیه و تدوین : شهران س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظا گر ندهد داد دلت آصف عهد ««« »»» کام دشوار به دست آوری از خودکامیصبای قم از پدیده اصفهان 3 امتیاز با ارزش گرفت


TT / 67 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : شهران س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : امتیاز
برچسب ها : صبای

مطالب مرتبط