صدور 120 پروانه کاربرد علامت استاندارد در قزوین/ 2200 نمونه برداری از 526 واحد در قزوین

صدور 120 پروانه کاربرد علامت استاندارد در قزوین/ 2200 نمونه برداری از 526 واحد در قزوین

مدیرکل استاندارد استان قزوین از صدور 120 پروانه کاربرد نشانه استاندارد در قزوین گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قزوین، محمودرضا طاهری در نشست خبری با اصحاب رسانه به عالیت هفته استاندارد که ظهر امروز در تالار جلسات اداره کل استاندارد استان قزوین برگزار شد، با اشاره به شعار روز جهانی استاندارد که از سوی سه سازمان نگاه کن المللی نامگذاری شده، بیان داشت: شعار «استانداردها اعتمادسازند» شعار برگزیده شده برای روز جهانی استاندارد سال جاری است چرا که استانداردها اعتماد را در جامعه بوجود مییاورند.
وی با بیان این که استانداردها اعتماد را در جامعه بوجود مییاورد، عنوان کرد: با ایجاد اعتماد در جامعه و با اعتماد و اطمینان به نشان استاندارد در محصولات تولیدی، فرآیند تهیه کرد به سهولت انجام می شود و در همین راستا برای تحقق شعار استاندارد باید اعتمادسازی شود.
مدیرکل استاندارد استان قزوین با اشاره به تدوین استانداردهای ملی اضافه کرد: از برج مهر سال گذشته تاکنون تعداد 34 استاندارد ملی در زمینه های مکانیک، شیمیایی، غذایی، صنایع دستی، برق و ماشین تدوین شده است.
طاهری تصریح کرد: همچنین برای مدیران مهار کیفیت 11 هزار و 920 نفر_ساعت دوره های تعلیمی به انجام رسانده شده و تعداد 2 هزار و 200 نمونه برداری از 526 واحد انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: تعداد 120 پروانه کاربرد نشانه استاندارد در استان قزوین صادر شده که تعداد یک هزار و 12 پروانه کاربرد نشانه استاندارد وجود دارد و با توجه به بررسی های صورت گرفته تعداد کل واحدهای در بر می داری پروانه کاربرد نشانه استاندارد 526 واحد است که 2 هزار و 200 نمونه برداری از 526 واحد انجام شده است.
مدیرکل استاندارد استان قزوین یادآور شد: پروانه کاربرد نشانه استاندارد برای 503 واحد معتبر است و 23 واحد در مراحل دریافت پروانه کاربرد نشانه استاندارد هستند و تعدادی از واحدهای تولیدی در بر می داری یک پروانه و تعدادی دیگر از واحدها در بر می داری چندین پروانه هستند.
طاهری با اشاره به استاندارد نازل سوخت در استان قزوین مطرح کرد: نازل سوخت پمپ بنزین ها در سال چهار نوبت آزمون می شوند که تاکنون 3 هزار و 330 نکته آزمون انجام شده است.
این مسؤول خاطرنشان کرد: همچنین لوازم سنجش در قالب تمام ترازوها به تعداد 4 هزار و 100 نکته سنجش قرار گرفته است.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد****

نگارش از: پيمان ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در اندرون من خسته دل ندانم کيست ««« »»» که من خموشم و او در فغان و در غوغاستصدور 120 پروانه کاربرد علامت استاندارد در قزوین/ 2200 نمونه برداری از 526 واحد در قزوین


TT / 62 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : پيمان ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : علامت
برچسب ها : نمونه , پروانه

مطالب مرتبط