صدور ۱۲۰ پروانه کاربرد علامت استاندارد در قزوین/ ۲۲۰۰ نمونه برداری از ۵۲۶ واحد در قزوین

صدور ۱۲۰ پروانه کاربرد علامت استاندارد در قزوین/ ۲۲۰۰ نمونه برداری از ۵۲۶ واحد در قزوین

خبرگزاری فارس: صدور 120 پروانه کاربرد نشانه استاندارد در قزوین/ 2200 نمونه‌برداری از 526 واحد در قزوین

مدیرکل استاندارد استان قزوین از صدور ۱۲۰ پروانه کاربرد نشانه استاندارد در قزوین گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قزوین، محمودرضا طاهری در نشست خبری با اصحاب رسانه به عالیت هفته استاندارد که ظهر امروز در تالار جلسات اداره کل استاندارد استان قزوین برگزار شد، با اشاره به شعار روز جهانی استاندارد که از سوی سه سازمان نگاه کن المللی نامگذاری شده، بیان داشت: شعار «استانداردها اعتمادسازند» شعار برگزیده شده برای روز جهانی استاندارد سال جاری است چرا که استانداردها اعتماد را در جامعه بوجود مییاورند.
وی با بیان این که استانداردها اعتماد را در جامعه بوجود مییاورد، عنوان کرد: با ایجاد اعتماد در جامعه و با اعتماد و اطمینان به نشان استاندارد در محصولات تولیدی، فرآیند تهیه کرد به سهولت انجام می شود و در همین راستا برای تحقق شعار استاندارد باید اعتمادسازی شود.
مدیرکل استاندارد استان قزوین با اشاره به تدوین استانداردهای ملی اضافه کرد: از برج مهر سال گذشته تاکنون تعداد ۳۴ استاندارد ملی در زمینه های مکانیک، شیمیایی، غذایی، صنایع دستی، برق و ماشین تدوین شده است.
طاهری تصریح کرد: همچنین برای مدیران مهار کیفیت ۱۱ هزار و ۹۲۰ نفر_ساعت دوره های تعلیمی به انجام رسانده شده و تعداد ۲ هزار و ۲۰۰ نمونه برداری از ۵۲۶ واحد انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: تعداد ۱۲۰ پروانه کاربرد نشانه استاندارد در استان قزوین صادر شده که تعداد یک هزار و ۱۲ پروانه کاربرد نشانه استاندارد وجود دارد و با توجه به بررسی های صورت گرفته تعداد کل واحدهای در بر می داری پروانه کاربرد نشانه استاندارد ۵۲۶ واحد است که ۲ هزار و ۲۰۰ نمونه برداری از ۵۲۶ واحد انجام شده است.
مدیرکل استاندارد استان قزوین یادآور شد: پروانه کاربرد نشانه استاندارد برای ۵۰۳ واحد معتبر است و ۲۳ واحد در مراحل دریافت پروانه کاربرد نشانه استاندارد هستند و تعدادی از واحدهای تولیدی در بر می داری یک پروانه و تعدادی دیگر از واحدها در بر می داری چندین پروانه هستند.
طاهری با اشاره به استاندارد نازل سوخت در استان قزوین مطرح کرد: نازل سوخت پمپ بنزین ها در سال چهار نوبت آزمون می شوند که تاکنون ۳ هزار و ۳۳۰ نکته آزمون انجام شده است.
این مسؤول خاطرنشان کرد: همچنین لوازم سنجش در قالب تمام ترازوها به تعداد ۴ هزار و ۱۰۰ نکته سنجش قرار گرفته است.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد****

نگارش از: پيمان ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در اندرون من خسته دل ندانم کيست
««« »»»
که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

صدور ۱۲۰ پروانه کاربرد علامت استاندارد در قزوین/ ۲۲۰۰ نمونه برداری از ۵۲۶ واحد در قزوین

TT / 62 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر دهید

لطفا جواب سئوال زیر را بدهید *