صهیونیست ها یک دختر فلسطینی را در نابلس به شهادت رساندند

صهیونیست ها یک دختر فلسطینی را در نابلس به شهادت رساندند

نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه تجاوزات خود علیه فلسطینیان ظهر امروز چهارشنبه نیز یک دختر فلسطینی را در نابلس به شهادت رساندند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، یک دختر فلسطینی ظهر امروز چهارشنبه در گذرگاه زعتره واقع در جنوب شهر نابلس در شمال کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

رسانه های خبری رژیم صهیونیستی گزارش دادند که نظامیان این رژیم به تلاش این دختر فلسطینی برای حمله با سلاح سرد به این نظامیان مشکوک شده بودند که به سمت وی تیراندازی کردند.

از سوی دیگر وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که ابلاغیه شهادت این دختر فلسطینی در گذرگاه زعتره واقع در جنوب نابلس را دریافت کرده است اما هنوز هویت وی مشخص نیست.

این در حالی است که سرزمین فلسطین از اوایل اکتبر سال گذشته تا کنون شاهد آغاز انتفاضه قدس و درگیری بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست است و رژیم صهیونیستی از آغاز انتفاضه قدس با اتخاذ تصمیمات و اقدامات مختلف تلاش کرده است جلوی انتفاضه قدس و موج عملیات های مقاومتی فلسطینیان در اراضی اشغالی فلسطین را بگیرد، اما همه این تلاش ها به شکست انجامیده است و این انتفاضه همچنان ادامه دارد و خواب راحت را از چشمان مقامات صهیونیست گرفته است.

از آغاز انتفاضه قدس تا کنون بیش از 240 فلسطینی به شهادت رسیده اند.


*******************

تهیه شده توسط: شهربانو گ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلم رفت و نديدم روی دلدار ««« »»» فغان از اين تطاول آه از اين زجرصهیونیست ها یک دختر فلسطینی را در نابلس به شهادت رساندند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : شهربانو گ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بین المللی
برچسب ها : فلسطینی , نابلس

مطالب مرتبط