به چه صورت متوجه شویم که اپل آیفون خریداری شده دزدی می باشد یا خیر؟

چگونه متوجه شویم که آیفون خریداری شده دزدی است یا خیر؟

آیا واقعا تاکنون به این بحث اندیشیده اید که اپل آیفونی که از مغازه خریداری می کنید دزدی است یا خیر؟ شما به راحتی با بهره گیری از شماره IMEI متوجه شوید اپل آیفونی که خریداری کرده اید دزدی است یا خیر.

به اعلان سرزه و به نقل از کلیک، در هنگام خرید موبایلهای هوشمندی مانند آیفون شما پول زیادی بابت کوشی هوشمند پرداخت می کنید و احتمالاً بخواهید از بسیاری از جهات از خرید آیفون خود اطمینان داشته باشید. احتمال های زیادی در بازار وجود دارد و احتمالاً آیفون شما پیش از خریداری شدن از فرد دیگری ربوده شده باشد و به شما فروخته‌شده باشد. بدون شک این بحث یک جرم است و قابل پیگیری است، اما در هر حال چطور می توان از چنین حالتی پیش گیری کرد؟

شما با بهره گیری از ابزار جدید آنلاین CTIA به راحتی قادر هستید متوجه شوید کوشی هوشمند شما دزدی است یا خیر. در این دستگاه آنلاین داده های فرستاده شده با پایگاه مهم چک میشه و اطلاعات کامل برای شما فرستاده میشه. با بهره گیری از این توانایی شما به راحتی قادر هستید هر گونه جرمی را دنبال کنید.

شماره IMEI معمولاً در پشت جعبه موبایلهای هوشمند نگاشته شده است، البته امکان می دارد جعبه گوشی هوشمند شما در دسترس نباشد و حتی امکان می دارد این شماره در این بخش نباشد، شما با بهره گیری از کلید مخلوطی قادر هستید به این شماره دسترسی داشته باشید. برای کسب کردن این شماره کافی است تا به تنظیمات رفته و گزینه General > About را لمس کنید و به راحتی IMEI گوشی هوشمند را بینید. شما به راحتی قادر هستید این کد را در وب سایت CTIA بنگارید و متوجه شوید آیفون شما دزدی است یا خیر.

این راه در حقیقت یکی از ساده ترین راه ها است که حتی شما هم با بهره گیری از آن قادر هستید از این قبیل جرم ها پیش گیری کنید.

-- براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد --

نگارنده : آريامنش ح.

کامپیوتر در بخش آموزش و ترفند سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو گل گر خرده‌ای داری خدا را صرف عشرت کن ««« »»» که قارون را غلط‌ها داد سودای زراندوزیبه چه صورت متوجه شویم که اپل آیفون خریداری شده دزدی می باشد یا خیر؟


TT / 92 --- TP / 29%

گردآوری شده توسط : آريامنش ح.
تاریخ گردآوری : 2017-05-17
در دسته بندی : آیفون
برچسب ها :

مطالب مرتبط