ضرورت تشکیل شورای فضای مجازی در آذربایجان غربی

ضرورت تشکیل شورای فضای مجازی در آذربایجان غربی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی بر تشکیل شورای محیط جایزی در استان آذربایجان غربی تاکید کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از ارومیه حجت الاسلام محمدباقر کریمی عصر امروز در نشست شورای فرهنگی عمومی آذربایجان غربی، بیان داشت: با توجه به وجود شبکه های ماهواره ای ضروری است تا در زمینه تولیدات فرهنگی بیش از این فعال باشیم.

وی با بیان این که باید در زمینه تولیدات فرهنگی در داخل کشور به خوبی عمل کنیم، تصریح کرد: در ورت عرضه تولیدات داخلی غنی قادر هستیم در برابر شبکه های ماهواره ای که مخرب هستند مبارزه کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با تاکید بر توجه هر چه بیشتر به ظرفیت های محیط جایزی، خاطرنشان کرد: محیط جایزی باید به عنوان ظرفیت در راستای مبارزه با هجمه فرهنگی به کار گرفته شود.

این مسؤول با بیان این که در صورت نبود استفاده درست، فضا جایزی به عنوان تهدید به حساب مییاید، یادآور شد: ظرفیت های محیط جایزی برای استفاده در زمینه مبارزه با هجمه فرهنگی بسیار گسترده است.

کریمی بر تشکیل شورای محیط جایزی در استان آذربایجان غربی تاکید کرد و بیان داشت: باید شاهد تشکیل شورای محیط جایزی در استان باشیم تا بتوانیم از این ظرفیت نهایت استفاده را ببریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با بیان این که ضروری است در زمینه فرهنگی بیش از این تلاش شود، تصرحکرد: انجام اقدامات فرهنگی در بخش های مختلف همواره پاسخ عالیتری داده است.

این مسؤول خاطرنشان کرد: با توجه به تنوع قومیتی موجود در استان از طریق فعالیتهای فرهنگی می توان اتحاد و همدلی موجود در استان را حفظ و تقویت کرد.

**انتها**

نگارش از : شيرزاد ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نيست در بازار عالم خوشدلی ور زان که هست ««« »»» شيوه رندی و خوش باشی عياران خوش استضرورت تشکیل شورای فضای مجازی در آذربایجان غربی


TT / 50 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : شيرزاد ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تشکیل
برچسب ها : شورای , ضرورت , آذربایجان

مطالب مرتبط