ضرورت حفظ منابع طبیعی با اجرای طرح های مختلف

ضرورت حفظ منابع طبیعی با اجرای طرح های مختلف

خبرگزاری فارس: ضرورت حفظ منابع طبیعی با اجرای طرح‌های گوناگون

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز بر ضرورت حفظ منابع طبیعی تأکید کرد و نقل کرد: حفظ منابع طبیعی با مشارکت مردمان و اجرای طرح‌های گوناگون امری مهم و لازم است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از کرج، هیربد معصومی ظهر امروز در کارگروه استانی در حوضه آبخیزداری بیان داشت: یکی از اصلی ترین اقداماتی که در راستای حفظ منابع طبیعی در استان البرز انجام شده است، گشت‌های 48 ساعته شبانه‌روزی نقش مهار دام در مراتع کرج و طالقان است.

وی ادامه داد: پروژه مهار دام در سطح استان البرز نیز یکی از اصلی ترین اقداماتی است که  توسط نیروهای یگان محافظت ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های کرج و طالقان انجام شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز در ادامه سخنان خود با بیان این که تاکنون 3هزار و 450 رأس دام عبوری از مراتع شهرستان کرج خارج و تحویل نیروهای یگان محافظت شهرستان طالقان شده است‌،‌ تأکید کرد: طی دو روز پیش در مراتع بخش کندوان، آزادبر (شهرستان کرج) و عسلک (شهرستان طالقان) از مراتع مذکور شمارش و کلیه دام‌ها از مراتع تحت تصرف شهرستان کرج خارج و تحویل نیروهای یگان در مراتع بخش طالقان شد.

معصومی در ادامه سخنان خود به اجرای نقش، پایلوت اجرای نقش مدیریت جامع حوضه آبخیز در استان البرز اشاره کرد و بیان داشت: این نقش به صورت امتحانی در طالقان اجرا شده است.

وی هدف اصلی از اجرای این نقش جامع را مدیریت حوضه آبخیز عنوان کرد.

— براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارش توسط : ساسان ر.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو می‌بايد که باشی ور نه سهل است
««« »»»
زيان مايه جاهی و مالی

ضرورت حفظ منابع طبیعی با اجرای طرح های مختلف

TT / 36 — TP / 15%

نظر دهید