ضرورت حفظ منابع طبیعی با اجرای طرح های مختلف

ضرورت حفظ منابع طبیعی با اجرای طرح های مختلف

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز بر ضرورت حفظ منابع طبیعی تأکید کرد و نقل کرد: حفظ منابع طبیعی با مشارکت مردمان و اجرای طرح‌های گوناگون امری مهم و لازم است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از کرج، هیربد معصومی ظهر امروز در کارگروه استانی در حوضه آبخیزداری بیان داشت: یکی از اصلی ترین اقداماتی که در راستای حفظ منابع طبیعی در استان البرز انجام شده است، گشت‌های 48 ساعته شبانه‌روزی نقش مهار دام در مراتع کرج و طالقان است.

وی ادامه داد: پروژه مهار دام در سطح استان البرز نیز یکی از اصلی ترین اقداماتی است که  توسط نیروهای یگان محافظت ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های کرج و طالقان انجام شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز در ادامه سخنان خود با بیان این که تاکنون 3هزار و 450 رأس دام عبوری از مراتع شهرستان کرج خارج و تحویل نیروهای یگان محافظت شهرستان طالقان شده است‌،‌ تأکید کرد: طی دو روز پیش در مراتع بخش کندوان، آزادبر (شهرستان کرج) و عسلک (شهرستان طالقان) از مراتع مذکور شمارش و کلیه دام‌ها از مراتع تحت تصرف شهرستان کرج خارج و تحویل نیروهای یگان در مراتع بخش طالقان شد.

معصومی در ادامه سخنان خود به اجرای نقش، پایلوت اجرای نقش مدیریت جامع حوضه آبخیز در استان البرز اشاره کرد و بیان داشت: این نقش به صورت امتحانی در طالقان اجرا شده است.

وی هدف اصلی از اجرای این نقش جامع را مدیریت حوضه آبخیز عنوان کرد.

--- براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد ---

نگارش توسط : ساسان ر.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو می‌بايد که باشی ور نه سهل است ««« »»» زيان مايه جاهی و مالیضرورت حفظ منابع طبیعی با اجرای طرح های مختلف


TT / 36 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : ساسان ر.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : منابع
برچسب ها : ضرورت , طبیعی

مطالب مرتبط