طالب لو در تبریز؛ داستان کشف و دلخوری

طالب لو در تبریز؛ حکایت کشف و دلخوری

دروازه بان تیم فولاد خوزستان با انگیزه ای ویژه فردا مقابل تیمی قرار می‌گیرد که هدایتش برعهده امیر قلعه‌نویی است.

به گزارش "ورزش‌سه"، شاید هر کسی مکان امیر قلعه بدیعی بود، در نبرد حساس 12 سال پیش با سپاهان، پرویز برومند و هادی طباطبایی را کنار قرار نمیداد تا یک جوان جویای نام را در مخلوط استقلال به میدان بفرستد. آن جوان بااستعداد حالا پس از سالها مقابل تیمی به میدان می رود که سرمربی همان امیر قلعه بدیعی است؛ با این تفاوت که اکنون پرافتخارترین مربی لیگ برتر است.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩


داستان امیر قلعه‌نویی و وحید طالب لو مانند درام هایی است که عاشقانه شروع می شود و پایان خوشی ندارد. طالب‌لو که جزو بازیکنان مؤثر کشف قلعه بدیعی تلقی میشود، در سال های گذشته با بدشانسی قادر نبوده روزهای چندان خوبی را سپری کند. او با وجود این که همواره برای قلعه‌نویی احترام قائل بوده، اما بعید به چشم مییاید از او بابت اتفاقات آخرین سال حضور سرمربی کنونی تراکتور در استقلال، دلخور نباشد. سالی که طالب لو در غیاب مهدی رحمتی به استقلال برگشت و برای حراست از دروازه آبی پنهان کن حریف محسن فروزان جدید وارد شد. این رقابت سرانجام به سود فروزان به پایان رسید و نیمکت نشینی های مداوم اگرچه با واکنشی از سوی طالب لو مواجه نشد، اما باعث دلخوری اش شده بود.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس طالب لو در تبریز؛ ماجرا کشف و دلخوری


حالا اما شرایط فرق می دارد. طالب لو پس از طلاق مجدد از استقلال با پیراهن فولاد به میدان رفته و در 4 بازی گذشته اجازه گشوده شدن دروازه اش را به هیچ مهاجمی نداده است. او مقابل تیمی که امیر قلعه بدیعی هدایتش را برعهده دارد، انگیزه های خاصی خواهد داشت تا بتواند بار دیگر خود را اثبات کند؛ شاید انگیزه ای به اندازه روز اولی که با اعتماد قلعه بدیعی مقابل سپاهان به میدان رفت. با تفاسیر موجود آیا طالب لو در بازی فردا به سمت قلعه بدیعی می رود؟


*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد*

گردآوری توسط: درسا ز.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب اين شمع دل افروز ز کاشانه کيست ««« »»» جان ما سوخت بپرسيد که جانانه کيستطالب لو در تبریز؛ داستان کشف و دلخوری


TT / 56 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : درسا ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : دلخوری , حکایت , طالب , تبریز

مطالب مرتبط