طلاب خراسانی اصول و فنون پایان نامه نویسی را فرا می گیرند

طلاب خراسانی اصول و فنون پایان نامه نویسی را فرا می گیرند

مسئول اداره همکاری های علمی و خدمات پژوهشی حوزه علمیه خراسان از برگزاری سی و سومین کارگاه آشنایی با اصول و فنون پایان نامه نگاری مخصوص طلاب برادر گزارش کرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از مشهد، هادی حصاری با اعلام این خبر نقل کرد: فارغ التحصیلان سطح سه و طلاب برادر در حال تحصیل سطح چهار که متقاضی مدارک علمی هستند و شرایط آنان برای تدوین پایان نامه محرز گردیده ، قادر هستند در سلسله کارگاه های اصول و فنون پایان نامه نگاری که توسط معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان به انجام رسانده میشود، شرکت کنند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری کارگاه های پایان نامه نگاری خاطر نشان کرد: این کارگاه ها به منظور آشنایی با ابزارها، مهارت ها و شیوه های صحیح پایان نامه نگاری، به انجام رسانده میشود که دوره تازه آن، 4 و 5 آبانماه در اتاق 328 بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی به انجام رسانده خواهد شد.
مسئول اداره همکاری های علمی و خدمات پژوهشی حوزه علمیه خراسان در ادامه افزود: در این کارگاه بستر سازی تعلیم پژوهش محور، ملاک های انتخاب موضوع، جمع آوری منابع مرتبط، نحوه تنظیم نقش نامه(پلان)، چگونگی فیش برداری از منابع، شیوه نگارش و سامان دهی از سرفصل ها و معرفی و رفع 50 مورد منفی در پایان نامه نگاری تعلیم داده می شود.

ضروری به ذکر است، ثبت­ نام این دوره به صورت حضوری در محل اتاق پژوهش مرکز مدیریت حوزه علمیه انجام شده و برای دوره های بعدی امکان ثبت ­نام از طریق سایت مرکز مدیریت حوزه نیز به وجود خواهد آمد.

متقاضیان ثبت­ نام برای دوره ­های بعدی می­ توانند جهت کسب اطلاعات بییشتر با شماره 32008464 تماس بگیرند.

__________________________________

تهیه و تدوین : روشنك و.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ گرت ز پند حکيمان ملالت است ««« »»» کوته کنيم قصه که عمرت دراز بادطلاب خراسانی اصول و فنون پایان نامه نویسی را فرا می گیرند


TT / 42 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : روشنك و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : طلاب
برچسب ها : فنون

مطالب مرتبط