عبداللهی: اتفاق امروز یک درگیری کوچک بود!/ رفتن وزیر چرا باید روی استقلال تاثیر منفی بگذارد؟

عبداللهی: اتفاق امروز یک درگیری کوچک بود!/ رفتن وزیر چرا باید روی استقلال تاثیر منفی بگذارد؟

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: اتفاق امروز یک چالش کوچولو بود و پس از این اتفاق فرد خاطی عذرخواهی کرد.

نصرالله عبداللهی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در رابطه با ضربت شتم مدیر اجرایی تیم فوتبال استقلال به وسیله یکی از لیدرها گفت: ضرب و شتم عدم چرا اینطور می گویید یک چالش به وجود آمد که بعد لیدر عذرخواهی کرد و موضوع به اتمام رسید.

وی در رابطه با این که خدایی اعلام کرده چنانچه به اتفاقی که در تمرین افتاده رسیدگی نکنند از سمت خود استعفا می کند، گفت: پس از این اتفاق صبحت کردیم. این فرد عذرخواهی کرد و همه چیز حل شد با لیدرها هم نشست قرار میدهیم تا حد و مرز خود را بشناسند و اندازه آنها معلوم شود. آن جریان حل شده اما این نشست را برای تعیین حد و مرزها قرار میدهیم.

عبداللهی در رابطه با این که لیدرها چندی قبل معضلات دیگری در تمرین استقلال از سوی لیدرها ایجاد شده بود، تصریح کرد: آن موضوع که حل شده بود و این مسائل را هم حل خواهیم کرد.

وی در رابطه با حالت خسرو حیدری و این که آیا این بازیکن به دیدار مقابل سایپا می رسد، خاطرنشان کرد: پزشکان تلاش خود را می کنند تا حیدری به دیدار مقابل سایپا برسد. به این مسئله امیدوار هستیم.

سرپرست استقلال در رابطه با استعفای محمود گودرزی از وزارت ورزش و جوانان و این که آیا این اتفاق روی استقلال تاثیر منفی قرار میدهد، بیان داشت: چرا تاثیر منفی قرار بدهد. چه کاری برای ما انجام می شد که بخواهد منفی شود. وزارت مددی ویژه ای به صورت ملموس نمی کرد و کارهای ما از طریق اسپانسر دنبال می شد. پرسپولیس و استقلال جز ارکان وزارت ورزش هستند و امیدواریم فردی که می آید به حالت این دو تیم بیشتر رسیدگی کند. به نظر من گودرزی وزیر بدی عدم نسبت به وزرایی که قبلا نگاه کرده بودیم او وزیری بدتری عدم.

همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد

گردآورنده: كوروش م.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يوسف گمگشته بازآيد به کنعان غم مخور ««« »»» کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخورعبداللهی: اتفاق امروز یک درگیری کوچک بود!/ رفتن وزیر چرا باید روی استقلال تاثیر منفی بگذارد؟


TT / 66 --- TP / 21%

گردآوری شده توسط : كوروش م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : عبداللهی
برچسب ها : استقلال , منفی , اتفاق , بگذارد

مطالب مرتبط