عطرهای پس از حمامِ تابستانی، برای مردان (6 عکس)

عطرهای بعد از حمامِ تابستانی، برای آقایان

آیا واقعا بوی آن را احساس می کنید؟ بوی فصل گرما را؟ وقت کمی به رسیدن این فصل و روزهای گرم و سرشاراز عرق مانده است. اگه میخواهید از شر بوی بد ناشی از عرض ول شوید و در عین حال خوشبو باشین، پس از حمام، از عطرهای معطر زیر بهره گیرید که بین عطرهای مردانه خوب ترین هستند.
ماهنامه جهان بانوان: آیا واقعا بوی آن را احساس می کنید؟ بوی فصل گرما را؟ وقت کمی به رسیدن این فصل و روزهای گرم و سرشاراز عرق مانده است. اگه میخواهید از شر بوی بد ناشی از عرض ول شوید و در عین حال خوشبو باشین، پس از حمام، از عطرهای معطر زیر بهره گیرید که بین عطرهای مردانه خوب ترین هستند.

هوگو باس (Hugo Boss)
تصویر و عکس شماره 1 ⇩

این عطر رایحه سبز و ادویه ای دارد و متمایل به سردی است. رایحه خوش این عطر، مخلوطی از مرکبات لذیذ مثل گریپ فروت و همچنین عطر سیب است. بوی زنجبیل و میخک هم از نت های بعدی این عطر هستند. حدود 8 ساعت دوام دارد و هرچه از وقت این عطر بگذرد، معطر تر می شود.


ایسی میاکی نویت دایسی (Issey Miyake Nuit d’Issey)
تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس عطرهای پس از حمامِ تابستانی، برای مردان

ایسی میاکی از وقت وجودش در بازار تا به حال بسیار مورد دقت آقا ها بوده است. رایحه این عطر تریکبی از مرکباتی چون ترنج و گریپ فروت در نت اولیه و در نت میانی چرم با ادویه جات، ترشی، فل فل مشکی، نت های نبردی و در نت نهایی نعنا هندی و دانه تونگاست. ماندگاری این عطر دست کم تا 9 ساعت است.


جوپ! وئو! (joop! Wow)
تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس عطرهای پس از حمامِ تابستانی، برای مردان

نخستین چیزی که در این عطر توجهتان را جلب می کند، رنگ آن است. مایع عنبرطلایی آن خیلی قشنگ به چشم مییاید. رایحه چوب و تا حدی طعم شیرین آن را بسیاری از مردم می پسندند. البته رایحه دانه تونکا موجود در این عطر بسیار دلپذیر است. تنها معضلی که این عطر دارد، ماندگاری آن است. متاسفانه بیشتر از 5 یا 6 ساعت دوام ندارد. اما قیمت آن بسیار درست است.


کالوین کلین (Calvin Klein)
تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس عطرهای پس از حمامِ تابستانی، برای مردان

کالوین کلین هر بار با رایحه ای بسیار خوش تر از پیش وارد بازار می شود. این عطر بسیار نرم و ملایم است و بیشتر از دو دهه است که ساخته میشود. بوی پاک و بسیار دلپذیر آنکه پایه ای از مرکبات دارد، دقت هر کس را به خود جلب می کند. نوع زنانه این عطر هم وجود دارد. ماندگاری آن نسبتا خوب است و قادر هستید کل روز از رایحه آن صفا بکنید.


تام فورد (Tom Ford)
تصویر و عکس شماره 5 ⇩
تصویر و عکس عطرهای پس از حمامِ تابستانی، برای مردان

تام فورد، گرافیست مد، کارگردان، فیلمنامه بنگار و استاد ساخت عطرهای نادر، معمار این عطر بسیار خوشبوست. عطر تام فورد در انواع مختلف مردانه و زنانه وجود دارد و این نوع مردانه تام فورد، مخلوطی از رایحه های پرتقال تلخ، لیموترش و یاسمن است و البته نتی از چوب صندل هم در خود دارد. اگرچه یکی از قیمتیترین عطرهای وجود می دارد اما دوام آن روی پوست هم بسیار بالا و عطری درست فصل گرما است.


جو مالون شهر لندن (Jo Malone London)
تصویر و عکس شماره 6 ⇩
تصویر و عکس عطرهای پس از حمامِ تابستانی، برای مردان

رایحه دلپذیر و البته تا حدی شیرین این عطر، همه را به سمت خود به سوی خود میکشد. نت مهم این عطر، دانه تونکا و نوعی صمغ زرین معطر است. اثر کلی جو مالون شهر لندن، شگفت انگیز است و علامتی از طعم شیرین و خامه ای دارد. دوام این عطر بسیار بالا و 8 یا 9 ساعت است. این عطر انتخابی عالی برای مردان (و البته بانوان) است.

**************************

مسئول متن : سام ت.

تازه های مد و ستاره ها در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شود غزاله خورشيد صيد لاغر من ««« »»» گر آهويی چو تو يک دم شکار من باشیعطرهای پس از حمامِ تابستانی، برای مردان (6 عکس)


TT / 192 --- TP / 32%گردآوری شده توسط : سام ت.
تاریخ گردآوری : 2017-07-30
در دسته بندی : عطرهای
برچسب ها : حمام , مردانه
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :