علائم دل داده شدن مردها و آمادگی آنها برای عروسی!

علایم عاشق شدن مردها و آمادگی آنها برای ازدواج!

علایم عاشق شدن مردها

 
تنها پرسشی که هیچوقت نمی‌شنوید فوت شدی که به تازگی با یک دختر آشنایی پیدا کرده است سؤال بکند این است: «آیا به من متعهد می‌شود؟» به نظر می‌رسد این سوال‌ها و تردیدها متعلق به خانم‌هاست.

خانم‌ها در همه سنین و فرهنگ‌ها به شدت می‌خواهند پاسخ این سوالات را در روابط خود آگاهی بدارند: آیا من را دوست دارد؟ آیا به من جدی فکر می‌کند؟ آیا روزی به من متعهد خواهد شد؟  همه ما این تردیدها را در روابطمان تجربه کرده‌ایم. قابل درک است. زمانی با قلبتان وارد رابطه‌ای می‌شوید، امکان می دارد ماه‌ها، و سال‌‌هایی از عمرتان را بفهمید با فوت شدی بوده‌اید که هیچوقت نمی خواسته رابطه‌اش را با شما جدی‌تر کند و شما را تا پایان عمر کنار خود داشته باشد. حالت شما پس از به پایان رسانده شدن این رابطه‌ها هم چندان جالب نخواهد بود.

پس برای پیش گیری از اتلاف وقت و انرژی‌مان و شکسته نشدن قلبمان چه می‌توانیم بکنیم؟

اینجا به ۵ نشانه ای اشاره می‌کنیم که نشان می‌دهد یک مرد هیچوقت به شما متعهد نخواهد شد، چه الان و چه در طولانی‌مدت.

۱. هیچ چیز واقعی درمورد او نمی‌دانید
امکان می دارد ساعت‌ها و ساعت‌ها در یک روز با یک نفر صحبت بکنید ولی هیچ چیز واقعی درمورد او آگاهی ندارید. امکان می دارد جزئیاتی درمورد زندگی‌اش آگاهی بدارید ولی نمی‌دانید که حقیقتاً کیست و خود واقعی‌ای که زیر آن ظاهر که از خود نشان می‌دهد نهفته است را نمی‌شناسید.

زمانی فوت شدی درمورد زنی جدی باشد، همه چیز خود را با او در میان می‌گذارد. او را وارد جهان خود می‌کند، نقاط آسیب‌پذیر خود را به او نشان می‌دهد. این مسئله اهمیتی می داری برای یک مرد است. مردها عادت به بیرون ریزش خود و نمایان کردن احساسات درونی‌شان ندارند و زمانی می‌خواهند مسائل درونی خود را با کسی درمیان قرار بدهند بسیار سخت‌گیر هستند.

زمانی فوت شدی برای شما درد دل می‌کند، زمانی با شما از آرزوها، ترس‌ها، امیدها و انگیزه‌هایش حرف می‌زند، یعنی رویتان سرمایه‌گذاری می‌کند. با سرمایه‌گذاری کردن روی شما یعنی خودش را به شما متعهد می‌کند.

چنانچه فوت شدی خود واقعی‌اش را به شما نمایان نکند، چنانچه اجازه ندهد نگاه بکنید که درونش چه خبر است، این احتمال زیاد است که آینده‌ای برای خودش و شما نمی‌بیند.

چنانچه شک دارید که فوت شدی درمورد شما جدی است یا نه، به چیزهایی که از او می‌دانید اندیشید و نگاه بکنید ایا واقعاً می‌دانید کیست؟

۲. هر چندین وقت‌یکبار چندین روز یا چندین هفته ناپدید می‌شود، بعد طوری رفتار می‌کند که انگار اتفاق ویژه ای نیفتاده است
چنانچه فوت شدی واقعاً به شما توجه داشته باشد، مکانی برای شما در زندگی‌اش خواهد گشود. حتی چنانچه کارهای زیادی برای به انجام رساندن داشته باشد و نتواند چندین روزی در دسترس باشد، به شما پیام خواهد داد و نقل خواهد کرد که بهتان فکر می‌کند.

چنانچه بدون هیچ اطلاعی به تعطیلات در ارتباط می‌رود و اصلاً نگران از دست دادن شما نیست، نشانه خوبی نیست. چنانچه فوت شدی به قطع آگاهی بدارد که شما با وجود هر رفتار بدی که از خود نمایان کند، همیشه در دسترس او خواهید بود، هیچ احترامی برایتان قائل نشده و به شما متعهد نخواهد شد.

این رفتارهای ناپدید شدنش بیشتر راهی برای این است که به شما نمایان کند این ارتباط چندان جدی نیست و او آزادی دارد هر کاری که دوست دارد به انجام رساند و شما برای مکان هایی که می‌رود و کارهایی که می‌کند عامل تصمیم‌گیرنده نیستید.
 
 رازهایی درباره مردها
چنانچه فوت شدی واقعاً به شما توجه داشته باشد، مکانی برای شما در زندگی‌اش خواهد گشود‎
 
۳. می‌گوید به دنبال ارتباط نیست
این به نظر یکی از بدیهیات می‌آید ولی متاسفانه اینطور نیست. درواقع، متداول‌ترین روابط این روزها ارتباط جدی نیست. یعنی با فوت شدی آشنا شده‌اید و بیرون می‌روید و اساساً دوست‌پسر/دوست‌دختر هستید، جدا از این حقیقت که نیستید.

حقیقت تلخ این است: زمانی فوت شدی می‌گوید که ارتباط نمی‌خواهد، چیزی که در واقع می‌گوید این است که ارتباط با شما را نمی‌خواهد.

امکان می دارد تصور کنید که موقعیت شما استثنا است و فرق می‌کند. ولی مطمئنتان کنیم اینطور نیست. شما هم مثل بقیه فرزند هایی هستید که در این روابط غیرجدی هستند. شما دختر فوق‌العاده‌ای هستید که احتمالاً خودتان را دست‌کم گرفته  و خودش را در موقعیتی گرفتار کرده که طرفش او را بی‌هدف به دنبال خود می‌کشاند و شما هم منتظر نشسته‌اید تا او بالاخره بفهمد که چه مقدار «خوب‌» هستید.

چنانچه به شما می‌گوید که نمی‌خواهد وارد رابطه‌ای شود یا برای متعهد شدن معضل دارد، لطفاً آن را مهم بشمارید و درحق خودتان لطف کرده و از آن ارتباط بیرون بیایید.

۴. هیچوقت شما را به قرارملاقاتی واقعی و رمانتیک نمی‌برد
چنانچه قرار ملاقات‌های شما شامل رفتن شما به سینما و فیلم نگاه کردن با هم یا آشپزی کردن شما برای اوست، یعنی او شما و رابطه‌تان را جدی نمی‌گیرد.

زمانی فوت شدی برای آینده‌اش روی شما سرمایه‌گذاری می‌کند، برای تحت‌تاثیر قرار دادنتان هر کاری از دستش بربیاید انجام می‌دهد و به شما نمایان خواهد کرد که تا چه حد برایش اهمیت دارید.

چنانچه برای قرارملاقات‌هایتان حداقل‌های خود را برایتان می‌گذارد، به این معنی است که تصور می‌کند شما ارزش تلاش بیشتری را ندارید. استثناهایی هم وجود دارد؟ گاهی ‌اوقات. ولی حتی چنانچه فوت شدی پول و کار نداشته باشد، باز هم می‌تواند راه‌های کم هزینه و خلاقانه‌ای یابد که نمایان کند دوستتان دارد.

زمانی فوت شدی به فرزندی برای آینده خود مییاندیشد، دوست دارد او را تا مکانی که می‌تواند وارد جهان خود کند. دوست دارد او را به چیزهایی که دوست دارد شناساند: فیلم‌ها، موزیک، کتاب‌ها، سرگرمی‌ها. اینها چیزهایی نیست که نیاز به سرمایه‌گذاری مالی زیادی داشته باشد.

چنانچه این فقط شما هستید که سعی می‌کند رابطه‌تان را زنده نگه دارد و کارهای خاص انجام می‌دهد، نشانه این است که او نظر جدی‌ نسبت به شما ندارد.

۵. شما را به خانواده‌اش معرفی نمی‌کند
خیلی از خانم‌ها به اشتباه تصور می‌کنند که زمانی فوت شدی آنها را به دوستانش معرفی می‌کند، خیلی کار اهمیتی می داری به انجام رسانده است. البته شاید برای بعضی مردها این کار اهمیتی داشته باشد ولی برای بیشتر آنها اینطور نیست. امکان می دارد چون جذابید بخواهد با اینکار با شما طبخ کن بدهد یا کلاً شناساندن دخترها به دوست‌هایش مسئله اهمیتی می داری برایش نیست.

زمانی در رابطه‌ای هستید، موضوع آشنایی پیدا کردن با خانواده‌ها باید به میان آید. امکان می دارد فوراً با آنها آشنایی پیدا نکنید ولی باید به ترتیبی به شما نقل بکنید که چه وقت قصد دارد این کار را به انجام رساند. حداقل باید نقل بکنید که خانواده‌اش را از وجود شما باخبر کرده است.

چنانچه درمورد خانواده خود حرف نمی‌زند یا هر وقت که شما حرف را به خانواده‌اش می‌کشانید، صحبت را عوض می‌کند، نشانه این است که نمی‌خواهد شما را به آنها شناساند.

همانطور که قبلاً گفتیم، زمانی فوت شدی درمورد زنی جدی اندیشد، او را وارد جهان خود می‌کند. با دور نگه داشتن شما از خانواده‌اش می‌خواهد به شما بفهماند که شما را برای طولانی‌مدت در جهان خود نمی‌بیند.

البته باید متذکر شویم که بعضی مردها هستند که با هر فرزندی که آشنا می‌شوند او را به خانواده‌شان معرفی می‌کنند و این مسئله چندان اهمیتی می داری برایشان نیست. و شاید خانواده‌هایشان هم به این مسئله عادت کرده‌اند. ولی چنانچه فوت شدی درمورد شما جدی باشد، این نشست آشنایی را کمی جدی‌تر از دفعات پیش خود به انجام خواهد رساند. هیجان‌زده یا شاید هم کمی عصبی خواهد بود چون واقعاً دوست دارد خانواده‌اش از شما خوششان بیاید و شما هم از آنها خوشتان بیاید. چنانچه به نظر می‌رسد که برای معرفی شما چندان توجهی ندارد می‌توند به این معنی باشد که هیچوقت برای آینده روی شما سرمایه‌گذاری نخواهد کرد.
 
مردم

*******************

مطلب از : شهربانو گ.

رابطه و ازدواج در بخش ازدواج و زناشویی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چشمم آن دم که ز شوق تو نهد سر به لحد
««« »»»
تا دم صبح قيامت نگران خواهد بود

علائم دل داده شدن مردها و آمادگی آنها برای عروسی!

TT / 230 — TP / 18%

نظر دهید