این علایم نقل می کند شریک زندگیتان، بدترین همسر جهان است!!

این نشانه ها می گوید همسرتان، بدترین همسر دنیا است!!


داشتن همسر خوب یکی از کلیدهای عمده خوشبختی در زندگی است. شما هم چنانچه این نشانه ها را دارید، آگاهی بدارید که همسر خوبی نخواهید بود.

نشانه های یک همسر بد چه چیزی است؟

علامت هایی که چنانچه آن ها را در خود نگاه کردید، باید بپذیرید که همسر بدی هستید و هرچه زودتر باید خودتان را عوض کنید، عبارتند از:

هرگز اشتباه خود را نمی پذیرید

چنانچه متوجه این شده اید که مدام در حال آوردن علت و توجیه برای کارهایتان هستید پس آگاهی بدارید که رفتار شما ایراد دارد. واقع نگاه کن باشید و در تنهایی خود به رفتار یا اشتباهی که به انجام رسانده اید بیشتر اندیشید.

مدام تکرار می کنید «منظورم این عدم»

در میان گفتگوهای خود با همسرتان حرف هایی ناخوشایند می زنید و او را می رنجانید پس از مدت لغزش ادعا می کنید که منظور شما آنچه که همسرتان استخراج کرده است نبوده پس در این جا دو نکته از لغزشات رفتاری شما پدیدار می شود نخست این که هنگام بحث یا گفتمان حریم همسرتان را رعایت نکرده اید و احیانا اهانتی رخ داده است که این به هیچ وجه پذیرفته نیست و دوم این که شخصی هستید که بدون اندیشیدن سخن می گویید.

مییاندیشید همیشه حق با شماست

رفتار شایع دیگری که اصولا این دسته از افراد در زندگی مشترک به واسطه آن موجب اختلاف می شوند، نادیده گرفتن حق همسرشان است. این رفتار بیشتر از آنچه که تصور کنید مخرب است و در ذهن همسرتان شما را به طرز ناباورانه ای غیر قابل تحمل خواهد ساخت چرا که در این شرایط همسرشما به این باور می رسد که نظر، ایده و حتی وجود او هیچ اهمیتی برای شما ندارد. خوب ترین روش برای پیش گیری از این اختلاف و رنجش اهمیت به حق همسرتان در تمام جوانب زندگی است.

شما عمدا شریک زندگی تان را اذیت میکنید

متاسفانه برخی از افراد بی علت یا با کوچولوترین بهانه طرف مقابل در زندگی مشترکشان را از لحاظ جسمانی و روحی نکته آزار و اذیت میگذارند. علل گوناگونی پشت این داستان تلخ نهفته است که در همه حال ترک این عادت غلط خوب ترین روش برای حفظ ارتباط و آرامش در زندگی است. با خود تمرین کنید تا در مواقع حساس با یک جمله یا رفتاری همراه با سکوت، اعتراض تان را به همسرتان نمایان کنید به مکان آنکه این قدر تنش بوجود آورید، اطمینان داشته باشید که این روش صددرصد نقش خواهد داشت. در حالی که جنگ و جدال هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت. با این رفتارها چه کنیم یا بهتر بگوییم، چه کنیم همسرمان از زندگی در کنار ما لذت ببرد؟ پاسخ بسیار ساده است و آن هم ترک این عادات غلط و ناپسند در زندگی مشترک و حتی زندگی اجتماعی شماست.__________________

تهیه و تدوین : زامياد ر.

دانستنی های زناشویی در بخش ازدواج و زناشویی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به هيچ ورد دگر نيست حاجت ای حافظ ««« »»» دعای نيم شب و درس صبحگاهت بساین علایم نقل می کند شریک زندگیتان، بدترین همسر جهان است!!


TT / 83 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : زامياد ر.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
Notice: Undefined offset: 1 in /www/serze/index.php on line 140

در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط