علیرضا ناصری جایگزین غندالی در صندوق ذخیره فرهنگیان شد

علیرضا ناصری جایگزین غندالی در صندوق ذخیره فرهنگیان شد

علیرضا ناصری از اعضای جدید هئیت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان جایگزین شهاب الدین غندالی در صندوق ذخیره فرهنگیان شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، پس از برکناری علی اصغر فانی وزیر آموزش وپرورش از کابینه دولت یازدهم اینبار خبر از تغییر و تحولات در صندوق ذخیره فرهنگیان به گوش می رسد.

براین اساس شهاب الدین غندالی مدیرعامل فعلی صندوق ذخیره برکنار و علیرضا ناصری از اعضای جدید هیئت مدیره این صندوق جایگزین او شد و حکم وی نیز صادر شده است.

هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسه روز شنبه 20 شهریور ماه 95 اعضای جدید هیئت مدیره این صندوق را بدین شرح تعیین کرد:

اسماعیلی دانا، خجسته، فرزانه، عالمی، علیرضا ناصری، هاشمی طبا.

هم اکنون نیز علیرضا ناصری به عنوان مدیرعامل جدید صندوق ذخیره فرهنگیان انتخاب شده است.

به گزارش تسنیم، صندوق ذخیره فرهنگیان که در سال 73 با هدف ارائه خدمت به ویژه در ایام بازنشستگی فرهنگیان پا به عرصه وجود گذاشت این روزها نه تنها در عرصه خدمت رسانی به مخاطبان خود ناکام مانده است که زمزمه های فساد مالی و دریافت پاداش ها و حقوق های نجومی از این صندوق به گوش می رسد.

عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان سال هاست که مورد انتقاد است و این صندوق با ده ها شرکت زیرمجموعه از بانک تا پتروشیمی در ارائه خدمات قابل قبول به جامعه مخاطبانش توفیقی نداشته در حالی که سرمایه های این صندوق با کسر 5 درصد از حقوق فرهنگیان و واریز 5 درصد سهم دولت کسب شده است.

در ماه های اخیر موضوع تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان جدی تر از گذشته مطرح شد و با ورود دادستانی به این ماجرا، 5 نفر در رابطه با تخلفات صندوق فرهنگیان بازداشت شدند. نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز در جلسه علنی امروز (یکشنبه 25 مهر 95) تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را مصوب کردند.

____________________________________

گردآوری از : سيروس د.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به وجه مرحمت ای ساکنان صدر جلال ««« »»» ز روی حافظ و اين آستانه ياد آريدعلیرضا ناصری جایگزین غندالی در صندوق ذخیره فرهنگیان شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : سيروس د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اجتماعی
برچسب ها : ناصری , صندوق , ذخیره , جایگزین , علیرضا , فرهنگیان , غندالی

مطالب مرتبط