عمرآ جرآت داشته باشی سوار این تاب بشی (عکس)

عکس شماره 1 ⇩
انسان های زیادی وجود دارند که دوست دارند ترس را به هر قیمتی تجربه کنند، این افراد می توانند سری به ترسناک ترین تاب دنیا بزنند و ترس را به نوعی دیگر تجربه کنند.به گزارش تاب بازی یکی از تفریحات بچگی است که جذابیت خود را دارد.
 
این بازی گاهی بزرگسالان را نیز تحریک می کند تا کمی در هوای آزاد معلق بوده و خاطرات کودکی را یادآوری کنند.تاب بازی با همه زیبایی هایی که دارد باید ایمنی هم در کنارش وجود داشته باشد وگرنه حوادث بدی را به وجود خواهد آورد. با این حال آنهایی که به اکوادور سفر می کنند خیلی ایمنی را جدی نمیگیرند و تنها از ترسناک ترین تاب دنیا لذت می برند.
 
عکس شماره 2 ⇩
عکس عمرآ جرآت داشته باشی سوار این تاب بشی (عکس)
 
این تاب در بالاترین نقطه از سرزمین اکوادور و در منطقه ای به نام "خانه درختی" قرار گرفته است. این تاب به شما اجازه می دهد تا دقایقی را در هوا خوب و دقیقا روی لبه یک دره 200 متری معلق باشید تا در کنار هوای خوب کمی هم آدرنالین به بدن تزریق کنید.
در کنار ترسناکی این تاب منطقه ای شگفت انگیز زیرپای شما قرار دارد که به عنوان یکی از زیباترین مناظر دنیا شناخته میشود. این تاب اجازه می دهد تا در آسمان و در حالی که با مرگ بازی می کنید از محیط لذت ببرید. البته این نکته را نیز باید گفت که این تاب هیچ ایمنی خاصی ندارد.

-- با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد --

گردآوری توسط : آذربانو خ.

تصاویر شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در مکتب حقايق پيش اديب عشق ««« »»» هان ای پسر بکوش که روزی پدر شویگردآوری شده توسط : آذربانو خ.
تاریخ گردآوری : 2015-11-23
در دسته بندی : عمرآ
برچسب ها : جرآت , باشی , سوار
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :