عملکرد مغرضانه اتاق بازرگانی یاسوج در بحبوحه سفر هیأت اقتصادی روس به کهگیلویه و بویراحمد

عملکرد مغرضانه اتاق بازرگانی یاسوج در بحبوحه سفر هیأت اقتصادی روس به کهگیلویه و بویراحمد

رئیس اتاق تعاون کهگیلویه و بویراحمد به عملکرد مغرضانه اتاق تبلیغاتی یاسوج در بحبوحه مسافرت هیأت اقتصادی روس به کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از یاسوج، قرار است فردا 28 مهرماه هیأت 17 نفره اقتصادی روسیه به کهگیلویه و بویراحمد مسافرت کند.

به همین منظور لهرسب باقری رئیس اتاق تعاون استان کهگیلویه و بویراحمد طی نامه ای که یک نسخه از آن به دفتر خبرگزاری فارس ارسال شده، آورده است: احتراما پیرو نامه شماره 28/423 ص مورخ 26/7/95 در خصوص بازدید هیأت اقتصادی روسیه از مجتمع نگاه کن المللی دنا صنعت که در تاریخ 27 مهرماه به این مجتمع ارسال گردید به استحضار می رساند اینجانب بعنوان رئیس اتاق تعاون استان و مدیرعامل بزرگترین واحد صنعتی استان، مدیر عامل بزرگترین مجتمع ورزشی تفریحی اقامتی جنوب کشور و کارآفرین برتر کشوری و استانی، سهم نقش می داری در صنعت و اقتصاد استان داشته و دارم.

در این نامه آمده است: لذا معقول می رفت از ابتدای مراحل برنامه ریزی مسافرت یک هیأت اقتصادی خارجی به استان در جریان قرار می گرفتم و یا حداقل در قبل جلسات استانی که برای استقبال از این هیأت تشکیل شد فرا خوانده میشدم.

در ادامه این نامه افزوده شده است: اما متأسفانه تا تاریخ ارسال نامه اتاق تبلیغاتی یاسوج برای بازدید این هیأت از کلکسیون های صنعتی، اینجانب در جریان این مسافرت قرار نگرفته بودم. بدیهی است این اقدام اتاق تبلیغاتی مغرضانه و از روی تنگ نظری می باشد و مجموعه دنا صنعت با این بازدید مخالفت می کند.

در بخش دیگری از این نامه عنوان شده است: در پایان به جنابعالی به عنوان رئیس اتاق تبلیغاتی و نماینده صنایع و پل رابطه ای صنایع با نهادهای حکومتی و هماهنگ کننده سرمایه گذاران داخلی و خارجی متذکر می شوم حین تحول در رویه قبل گرفته نسبت به رفتار عالی و در شأن صنایع استان جدیت بیشتری از خود نمایان کنید.

**************************

تهیه شده توسط: آوا ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بنده پير مغانم که ز جهلم برهاند ««« »»» پير ما هر چه کند عين عنايت باشدعملکرد مغرضانه اتاق بازرگانی یاسوج در بحبوحه سفر هیأت اقتصادی روس به کهگیلویه و بویراحمد


TT / 43 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : آوا ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : کهگیلویه
برچسب ها : بویراحمد , هیأت , یاسوج , مغرضانه , بحبوحه

مطالب مرتبط