عملیات احداث مجتمع تجاری خدماتی خیابان مردوخ سنندج اتمام یافت

عملیات احداث مجتمع تجاری خدماتی خیابان مردوخ سنندج اتمام یافت

مدیرعامل سازمان بهسازی و باز سازی شهرداری سنندج از اتمام پروژه مشارکتی تجاری خدماتی مردوخ گزارش کرد و گفت: این پروژه در چهار طبقه احداث شده است.

بهزاد ریحانی فر امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در سنندج بیان کرد: در راستای دست کشف کنی به درآمد پایدار و همچنین استفاده بهینه از املاک شهرداری این سازمان چند پروژه مشارکتی با همکاری بخش خصوصی را آغاز کرد.

به نقل کرده وی، پروژه احداث مجتمع تجاری ـ خدماتی خیابان مردوخ یکی از نقشهای این سازمان با همکاری بخش خصوصی بود که عملیات اجرایی آن سال 93 آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان بهسازی و باز سازی شهرداری سنندج اضافه کرد: این پروژه در زمینی به مساحت یک هزار و 16 متر مربع،شامل 230 مترمربع مساحت عرصه در چهار طبقه با کاربری تجاری و خدماتی احداث شده است.

ریحانی فرد اضافه کرد: طبقه زیرزمین و همکف این مجتمع در بر می داری کاربری تجاری و طبقه نخست و دوم آن نیز کاربری خدماتی است.

به نقل کرده وی، برای احداث این مجتمع تغییراتی از قبیل اصلاح نقشه های معماری و سازه و همچنین تفکیک تجاری طبقه همکف از یک واحد به دو واحد صورت گرفت.

مدیرعامل سازمان بهسازی و باز سازی شهرداری سنندج تصریح کرد: این سازمان در حال حاضر عملیات احداث مجتمع تجاری ـ خدماتی میدان مولوی در دست اجرا دارد و مطالعات احداث چند پروژه دیگر نظیر مجتمع مشارکتی تجاری اداری مرکز مطالعات، مجتمع میهمان سرای شهرداری سنندج در بلوار شبلی، مجتمع تجاری مسکونی داراب، فرهنگ سرای شهرداری با مشارکت بخش خصوصی را در آینده اجرا می کند.

ریحانی فر به احداث پله سنگی بلوار کردستان و آسفالت محوطه دو جایگاه های CNG اشاره کرد و گفت: نقشه برداری جایگاه ترمینال شماره یک و دو، نقشه برداری و برداشت حالت موجود تعیین مساحت مغازه های تحت مالکیت شهرداری در بهاران و تعیین ارزش مغازه های آپارتمان 55 متری بلوار کردستان برای کرایه و انجام امورات مربوط به تهیه سند است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تهیه نقشه حالت موجود پروژه ها، توسعه بخشی مشارکت و سرمایه گذاری با بخش خصوصی در ساخت زمین های تحت مالکیت شهرداری و املاک از اصلیترین اقدامات سازمان بهسازی و باز سازی در سال جاری است.

-----------------------------

مسئول متن : شايان ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دور مجنون گذشت و نوبت ماست ««« »»» هر کسی پنج روز نوبت اوستعملیات احداث مجتمع تجاری خدماتی خیابان مردوخ سنندج اتمام یافت


TT / 41 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : شايان ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : احداث
برچسب ها : سنندج , عملیات , مجتمع , تجاری , خدماتی

مطالب مرتبط